Data dodania: 01.07.2019  |  wyświetlenia: 2017
Śmiertelny wypadek z udziałem motocyklisty
Piscy policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło na trasie Wiartel- Turośl. Ze wstępnych ustaleń wynika, że motocyklista z nieustalonych na chwilę obecną przyczyn, zjechał z drogi do przydrożnego rowu.
W sobotę, 29 czerwca przed godz. 21.00 oficer dyżurny piskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że motocyklista wpadł do rowu. Do zdarzenia doszło na terenie gminy Pisz na trasie Wiartel - Turośl.
Policjanci natychmiast pojechali na miejsce zdarzenia drogowego. Zastali tam nieprzytomnego mężczyznę leżącego w rowie, a obok motocykl marki Suzuki - informuje kom. Anna Szypczyńska, Oficer Prasowy KPP w Piszu -  Funkcjonariusze ustalili, że jest to 44-letni mieszkaniec Pisza.
Wyjaśniając okoliczności tego wypadku policjanci ustalili wstępnie, że motocyklista prawdopodobnie jechał w kierunku miejscowości Turośl. Z niewyjaśnionych na chwilę obecną przyczyn zjechał z drogi do przydrożnego rowu. Tam uderzył w betonową część przepustu wody. Mężczyzna w ciężkim stanie przewieziony został do szpitala, gdzie zmarł.

To nie jedyne zdarzenie drogowe w miniony weekend na drogach powiatu piskiego.
Kolejny wypadek z udziałem motocyklisty miał miejsce w niedzielę (30 czerwca br.) po godz. 16.00 w miejscowości Nowa Ukta w gminie Ruciane – Nida. 67-letni mężczyzna jadący motocyklem najwyraźniej nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze. Na łuku stracił panowanie nad pojazdem, przewrócił się i zjechał do przydrożnego rowu. Motocyklistę z obrażeniami przewieziono do szpitala.

Udostępnij artykuł na Facebooku  
Komentuj na Facebooku
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt