Data dodania: 26.06.2019  |  wyświetlenia: 2268
Zderzenie aut w Jeglinie
We wtorek, 25 czerwca o godz. 16.00 na drodze krajowej nr 63 doszło do poważnie wyglądającej kolizji. Na odcinku drogi Pisz- Orzysz, w miejscowości miejscowości Jeglin zderzyły się dwa auta osobowe.
Z ustaleń policjantów wynika, że kierująca pojazdem marki Opel Corsa, 42-letnia mieszkanka gminy Pisz, jechała w kierunku Orzysza - informuje kom. Anna Szypczyńska, oficer Prasowy KPP w Piszu - Z przeciwka jechał samochód marki Kia Sorento. Kierująca oplem zamierzała skręcić w lewo w kierunku Karwika. Zjechała na lewy pas ruchu nie upewniając się, czy z przeciwnego kierunku nie nadjeżdża żaden pojazd.
Ostatecznie doszło do czołowego zderzenia opla z samochodem kia nadjeżdżającym z kierunku Orzysza. W wyniku zderzenia kierującą oplem oraz pasażerkę z kia zabrano do szpitala. Po przeprowadzonych badaniach okazało się, że kobiety nie doznały poważniejszych obrażeń. Kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi. Z uwagi na to, że kierująca oplem w sposób rażący naruszyła przepisy powodując zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym funkcjonariusze zatrzymali jej prawo jazdy.

Udostępnij artykuł na Facebooku  
Komentuj na Facebooku
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt