Data dodania: 31.05.2019  |  wyświetlenia: 1108
Ponad 3 promile alkoholu mieli rodzice opiekujący się synami
Zdjęcie jest ilustracją do artykułu
Piscy funkcjonariusze interweniowali na terenie gminy, gdzie pijani rodzice sprawowali opiekę nad dwoma chłopcami.

W środę,29 maja po godz. 17.00 policjanci otrzymali informację, że w jednym z mieszkań na terenie gminy Pisz rodzice opiekują się małoletnimi dziećmi będąc pod działaniem alkoholu - informuje kom. Anna Szypczyńska, Oficer Prasowy KPP w Piszu - Pod wskazanym adresem funkcjonariusze zastali kompletnie pijanych rodziców w trakcie spożywania alkoholu. W mieszaniu obecni byli dwaj ich synowie w wieku 9 i 12 lat.
W trakcie rozmowy z kobietą i mężczyzną policjanci nie mieli żadnych wątpliwości, że oboje są pod znacznym działaniem alkoholu. Potwierdziły to badania ich stanu trzeźwości. Okazało się bowiem, że 33-letnia matka ma blisko 3,5 promila alkoholu w organizmie, a 43-letni ojciec ma prawie 3 promile. Rodzice zgodnie twierdzili, że nic się takiego nie stało, bo dzieciom nie dzieje się żadna krzywda.

W tej sytuacji chłopcami zaopiekowała się babcia. O niewłaściwym sprawowaniu opieki nad małoletnimi dziećmi poinformowany zostanie sąd rodzinny i nieletnich.

Udostępnij artykuł na Facebooku  
Komentuj na Facebooku
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt