Data dodania: 29.05.2019  |  wyświetlenia: 1163
Wyszła z domu we wtorek 28 maja
Zaginęła 64-letnia Wiesława Maria Pierzchalska z Rudy
Policjanci z powiatu piskiego poszukują 64-letniej Wiesławy Marii Pierzchalskiej z Rudy, która wczoraj w południe wyszła z domu i do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną. Kobieta najprawdopodobniej przyjechała do Pisza taksówką. Ostatni raz widziana była na ul. Wojska Polskiego. Jeśli ktokolwiek posiada informacje mogące pomóc w odnalezieniu zaginionej proszony jest o kontakt z policją.
We wtorek, 28 maja w godzinach południowych wyszła z domu i do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną 64-letnia Wiesława Maria Pierzchalska. To mieszkanka Rudy w gminie Biała Piska. Kobieta najprawdopodobniej taksówką przyjechała do Pisza. Wysiadła na ul. Wojska Polskiego, gdzie widziana była po raz ostatni.

Kobieta ma około 155 cm wzrostu, otyłą budowę ciała, ma piwne oczy, włosy krótkie koloru ciemny brąz. Nie posiada znaków szczególnych.

Wszystkie osoby, które mogłyby udzielić jakichkolwiek informacji na temat zaginionej i miejsca jej pobytu proszone są o kontakt pod numer telefonu alarmowego 112 lub bezpośrednio z oficerem dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Piszu tel. 87 42 54 200.
Udostępnij artykuł na Facebooku  
Komentuj na Facebooku
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt