Data dodania: 07.05.2019  |  wyświetlenia: 4114
Krwawy finał ulicznej bójki
Co zdarzyło się na Młodzieżowej?
1 maja w środę w nocy przy ulicy Młodzieżowej w Piszu zaatakowany został 24-letni mężczyzna. W poważnym stanie trafił do szpitala.
Jak ustalili policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Piszu tamtej nocy doszło do bójki, w której uczestniczyło czterech mężczyzn w wieku od 23 do 35 lat. Wszyscy znajdowali się pod wpływem alkoholu. Ranny mężczyzna, to 24-letni mieszkaniec Rucianego-Nidy.
W trakcie tej bójki mężczyźni wzajemnie się uderzali i kopali. W pewnym momencie 35-letni mieszkaniec gminy Pisz wyjął nóż i zadał kilka ciosów 24-latkowi - informuje kom. Anna Szypczyńska, Oficer Prasowy KPP w Piszu - Ten w ciężkim stanie przewieziony został do szpitala.

Wszyscy uczestnicy zdarzenia zostali zatrzymani. Najstarszy z zatrzymanych usłyszał zarzut pobicia z użyciem niebezpiecznego narzędzia. W następstwie czynu 24-latek doznał ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Decyzją sądu 35-latek został tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy. Za popełnienie tego przestępstwa grozi mu kara nawet 8 lat pozbawienia wolności.

Trzej pozostali mężczyźni, tj. 23-letni mieszkaniec Pisza, 27-letni mieszkaniec gminy Ruciane – Nida oraz ranny 24-latek usłyszeli zarzuty udziału w bójce. Zostali objęci policyjnym dozorem. Tym samym zobligowani są do stawiennictwa w komendzie policji trzy razy w tygodniu. Mężczyznom grozi kara nawet 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci w dalszym ciągu wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.
Udostępnij artykuł na Facebooku  
Komentuj na Facebooku
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt