Data dodania: 15.03.2019  |  wyświetlenia: 1113
Miszkaniec Pisza ukradł rower. Szybko udało się go odzyskać
Policjanci odzyskali skradziony rower, znaleźli też narkotyki w mieszkaniu sprawcy
Piscy kryminalni już kilka godzin po zdarzeniu ustalili sprawcę kradzieży roweru. Zatrzymali w tej sprawie 23-letniego mieszkańca Pisza.

Kryminalni z piskiej komendy otrzymali informację o kradzieży roweru wartości 800 złotych. Nieznany sprawca, pod osłoną nocy, zabrał jednoślad pozostawiony bez zabezpieczenia na parkingu przy jednym z miejscowych zakładów pracy.
Już kilka godzin po zgłoszeniu policjanci ustalili i zatrzymali mężczyznę podejrzanego o dokonanie tej kradzież - informuje kom. Anna Szypczyńska z KPP w Piszu - Sprawcą okazał się 23-letni mieszkaniec Pisza. W trakcie przeszukania jego mieszkania kryminalni znaleźli torebkę strunową z suszem roślinnym, którą zabezpieczyli. Badanie testerem wykazało, że jest to marihuana.
W dalszej kolejności kryminalni sprawdzili pomieszczenia piwniczne. Znaleźli tam skradziony rower. W tej sytuacji zdecydowali o zatrzymaniu 23-latka w policyjnym areszcie do czasu wyjaśnienia wszelkich okoliczności kradzieży.

Po zebraniu materiału dowodowego śledczy przedstawili zatrzymanemu zarzut kradzieży roweru wartości 800 złotych oraz posiadania środków odurzających. Mężczyzna nie kwestionował swojej winy. Za popełnienie tych przestępstw grozi mu kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Udostępnij artykuł na Facebooku  
Komentuj na Facebooku
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt