Data dodania: 11.03.2019  |  wyświetlenia: 1072
Dwaj bracia znęcali się nad rodzicami
Męźczyźni w wieku 31 i 43 lat podejrzani o psychiczne znęcanie się nad rodzicami.
Policjanci z Komisariatu Policji w Białej Piskiej otrzymali informację, że w jednym z mieszkań na terenie gminy dochodzi do przemocy domowej. Zatrzymali dwóch braci w wieku 31 i 43 lat podejrzanych o psychiczne znęcanie się nad rodzicami.
Zbierając materiał dowodowy w tej sprawie kryminalni ustalili, że zatrzymani przez nich mężczyźni stosowali przemoc domową od ponad roku.- informuje kom. Anna Szypczyńska, Oficer Prasowy KPP w Piszu - Będąc pod działaniem alkoholu wszczynali awantury w trakcie, których wyzywali rodziców i prowokowali ich do bójki. Zdarzały się sytuacje, że mężczyźni zastraszali matkę i ojca oraz grozili im pozbawieniem życia.
Sprawcy przemocy domowej usłyszeli zarzut znęcania się nad rodzicami. Prokurator podjął decyzję o zastosowaniu wobec zatrzymanych dozoru policyjnego. Tym samym bracia zobligowani zostali do stawiennictwa w Komisariacie Policji w Białej Piskiej 3 razy w tygodniu. Prokurator zdecydował także o zakazie kontaktowania się z pokrzywdzonymi i zobligował mężczyzn do opuszczenia wspólnie zajmowanego lokalu w ciągu trzech godzin od chwili zwolnienia ich z policyjnego aresztu. Za znęcanie się nad rodziną grozi kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Udostępnij artykuł na Facebooku  
Komentuj na Facebooku
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt