Data dodania: 06.03.2019  |  wyświetlenia: 536
Ukradł portfel kompanowi od picia
Pisy kryminalni przedstawili zarzut kradzieży 22-letniemu mieszkańcowi gminy Pisz.
Kryminalni z Pisza zatrzymali 22-letniego mieszkańca gminy podejrzanego o dokonanie kradzieży portfela z pieniędzmi i dokumentami.

Do zdarzenia doszło na początku marca br. Mieszkaniec Mrągowa przyjechał do kolegi mieszkającego na terenie gminy Pisz. Razem spożywali znaczne ilości alkoholu. Kiedy gość zasnął 22-letni mieszkaniec gminy Pisz ukradł mu portfel z dokumentami i pieniędzmi w kwocie około 900 złotych.

Jak ustalili śledczy sprawca zabrał pieniądze i pojechał ze znajomymi taksówką do Pisza  - mówi kom. Anna Szypczyńska, Oficer Prasowy KPP w Piszu -  Tam odwiedzili kilka barów, gdzie spożywali alkohol. Na koniec wynajęli pokój w pensjonacie, gdzie w dalszym ciągu się bawili. Do domu wrócili następnego dnia kompletnie pijani.
Z uwagi na to, że 22-latek był pod znacznym działaniem alkoholu, policjanci zdecydowali o zatrzymaniu go w policyjnym areszcie do czasu wytrzeźwienia. Następnego dnia mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży portfela z dokumentami oraz pieniędzmi. Nie kwestionował swojej winy. Za dokonanie kradzieży grozi mu kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Udostępnij artykuł na Facebooku  
Komentuj na Facebooku
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt