REKLAMA
Data dodania: 22.03.2023  |  wyświetlenia: 1228
Pijany złodziej ukradł buty..oba prawe
Piscy policjanci interweniowali w jednym z miejscowych marketów, gdzie nietrzeźwy mężczyzna dokonał kradzieży produktów spożywczych o łącznej wartości 20 zł. Funkcjonariusze znaleźli też przy nim dwa nowe sportowe buty, które ukradł z pobliskiego sklepu obuwniczego. Najciekawsze było to, że były to buty damskie w dodatku oba prawe i to w różnych rozmiarach.
Do policyjnego aresztu trafił 32-letni mężczyzna zatrzymany w jednym z piskich marketów na kradzieży produktów spożywczych. Sprawcą okazał się mieszkaniec Torunia, który był pod znacznym działaniem alkoholu. W markecie ukradł dwa opakowania chipsów i napój o łącznej wartości 20,97 zł, ale to nie koniec całej sprawy.

Policjanci, którzy zostali wezwani na miejsce kradzieży, znaleźli przy 32-latku dwa sportowe buty jeszcze z metkami. Obuwie okazało się kradzione. Buty nie zostały jednak skradzione z marketu, ale z pobliskiego sklepu obuwniczego. Najciekawsze było to, że mężczyzna ukradł dwa damskie buty w dodatku oba prawe i to w różnych rozmiarach 37 i 41.

Po wytrzeźwieniu 32-latek usłyszał dwa zarzuty popełnienia wykroczenia kradzieży. Nie kwestionował swojej winy, chociaż nie potrafił logicznie wyjaśnić swojego zachowana, a zwłaszcza kradzieży dwóch różnych butów. Wszystko zrzucił na wypity alkohol.

Za dokonanie tych kradzieży grozi mu kara aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny.

Źródło: KPP Pisz
Udostępnij artykuł na Facebooku  
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt