REKLAMA
Data dodania: 22.03.2023  |  wyświetlenia: 1644
Na rozprawę sądową przyszła pijana
Piscy policjanci otrzymali zgłoszenie z Sądu Rejonowego w Piszu, że na rozprawę stawiła się kobieta, która prawdopodobnie jest pod działaniem alkoholu, a do tego ma pod opieką 11-letniego syna. Funkcjonariusze sprawdzili stan trzeźwości 36-latki. Badanie wykazało ponad 2 promile alkoholu w organizmie.
We wtorek (21 marca br.) po godz. 14.00 policjanci piskiej prewencji otrzymali zgłoszenie z Sądu Rejonowego w Piszu, że na rozprawę stawiła się kobieta, która najprawdopodobniej jest pod wpływem alkoholu, a do tego ma pod opieką małoletniego syna.

Funkcjonariusze pojechali do sądu, by zweryfikować zgłoszenie. Na miejscu sprawdzili stan trzeźwości wskazanej kobiety. Była to 36-letnia mieszkanka Orzysza. Badanie wykazało ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Kobieta w takim stanie stawiła się na rozprawę w Wydziale Rodzinnym i Nieletnich. Policjantom powiedziała, że dzień wcześniej była na imprezie, gdzie spożywała alkohol, a rano wypiła jeszcze jedno piwo. 36-latka przyszła do sądu z 11-letnim synem. W tej sytuacji funkcjonariusze przekazali małoletniego pod opiekę krewnym, ale to nie koniec całej sprawy.

Policjanci skierują sprawę do sądu rodzinnego i nieletnich odnośnie sprawowania opieki przez nietrzeźwą matkę nad 11-letnim synem. Oby tym razem mieszkanka Orzysza stawiła się na rozprawę trzeźwa.

Źródło: KPP Pisz
Udostępnij artykuł na Facebooku  
Opinie i komentarze
Brak komentarzy, bądź pierwszy!

Dodaj Komentarz

5000
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt