Data dodania: 22.06.2022  |  wyświetlenia: 2621
Poślizg na łuku drogi
Jedna osoba ciężko ranna w wypadku na trasie Pisz-Ruciane-Nida
Policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło na trasie Pisz- Ruciane Nida. Na łuku drogi kierujący pojazdem marki Citroen zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w jadący z przeciwka samochód ciężarowy marki Scania. Kierowca osobówki w ciężkim stanie zabrany został do szpitala.
We wtorek (21 czerwca br.) przed godz. 15.00 na drodze krajowej nr 58 na trasie Pisz – Ruciane -Nida doszło do wypadku drogowego. Na łuku drogi osobówka zderzyła się z ciężarówką.


Z ustaleń policjantów wynika, że pojazd marki Citroen jechał od strony Rucianego – Nidy w kierunku Pisza. Kierowca tego auta najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze. Na łuku drogi wpadł w poślizg i zjechał na przeciwległy pas ruchu. Tyłem uderzył w jadący z przeciwka samochód marki Scania. W wypadku tym ciężko ranny został 26-letni kierowca citroena, który zabrany został do szpitala. Kierowca ciężarówki był trzeźwy. Kierującemu osobówką pobrana została krew do badań.


Droga krajowa na tym odcinku drogi była zablokowana przez kilka godzin. Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.
Udostępnij artykuł na Facebooku  
Opinie i komentarze
xxxx

To był UKR. Oni tutaj są nieczytaci i niepisaci. W wieku poborowym, dla chwały swojego kraju dzielnie walczył z zakrętem.

Teresa

Brawura i brawura. Ta trasa wymaga skupienia.

Teresa

Prawda. Ta trasa jest bardzo niebezpieczna. Rozwaga i skupienie na tej trasie konieczne.

Piszanin

Dobrze ze nikogo innego nie skrzywdził że nikogo nie posłał na wózek inwalidzki ani nie wysłał na drugi świat i żadnego dziecka nie osierocił

krys

Myślał że ma gumy Ferrari a mial Stomil olsztyn i polecial jajcami po asfalcie najwidoczniej tatuś niczego go nie nauczył

Luna

Gumę to trza założyć na instrument. I jechac z wyczuciem, delikatnie. Wtedy nie będzie wypadków.

Pisz

Ciągle są za niskie kary dla piratów,to są zabójcy,cwaniacy ,no i przede wszystkim bezmózgowcy.Przekroczył szybkość o 50km,kara 50 tysięcy,gwarantuje ,że drugi raz zacznie myślec!!!!!

Zjem ci szalik

Jprd co za typ XD dawaj od razu karę śmierci przez powieszenie na sznurku od snopowiązałki albo przepadek majątku do 3 pokoleń w przód za przekroczenie prędkości o 10

Obywatel z Rucianego

Droga śmierci.

Kolo

Nie droga śmierci tylko brak myślenia. Każdy debil może nawet autostradę zmienić w drogę śmierci

Kolo

Tam jest ograniczenie do 50 km/h i dokładnie w tym samym miejscu jest to już kolejny wypadek. Sa tacy debile którzy jadą tam nawet ponad 100 km/h i to w sytuacji, w której z daleka widać że zakręt jest ostry i w dodatku pod górę. Trzeba być niepełna rozumu żeby tam zapylac z taka szybkością. Od lat postuluje postawienie na odcinku Pisz Ruciane radarów do odcinkowego pomiaru prędkości. Wypadkowosc spadnie wówczas praktycznie do zera. Także na dalszych odcinkach jest nie lepiej. Tylko radary i drakonskie mandaty.

Grzes

A co tu wyjaśniać - za nisko leciał.

Pisz

Brawo, jeszcze szybciej, stoi znak 50 km/h!

Dodaj Komentarz

5000
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt