Data dodania: 02.05.2022  |  wyświetlenia: 2492
Kierowca i pasażer trafili do szpitala
Niespokojna majówka - wypadek na trasie Kałęczyn-Zawady
Na prostym odcinku drogi kierujący pojazdem marki Audi uderzy w stojący na drodze pojazd marki VW Passat. Kierowca i pasażerka z audi trafili do szpitala.
Policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło na trasie Kałęczyn – Zawady w gminie Pisz. Na prostym odcinku drogi kierujący pojazdem marki Audi uderzy w stojący na drodze pojazd marki VW Passat. Kierowca i pasażerka z audi trafili do szpitala.

W niedzielę (1 maja br.) przed godz. 18.00 na trasie Kałęczyn – Zawady, w gminie Pisz, zderzyły się dwa samochody osobowe. Do zdarzenia doszło na prostym odcinku drogi.

Na miejscu policjanci ustalili, że kierująca pojazdem marki VW Passat jechała w stronę Kałęczyna. W pewnym momencie samochód zepsuł się. Chwilę później w tył passata, stojącego na drodze, uderzył pojazd marki Audi, który w wyniku uderzenia zjechał z drogi do przydrożnego rowu. Kierowca audi najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze w wyniku czego nie zdążył wyhamować widząc samochód stojący na jezdni.


Samochodem marki VW Passat kierowała 21-letnia mieszkanka gminy Pisz. Kierowcą pojazdu marki Audi był 34-letni mieszkaniec gminy Biała Piska. Kierowcy obu aut byli trzeźwi. Mężczyznę kierującego audi i pasażerkę z tego samochodu przewieziono do szpitala. Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego wypadku.

Źródło: KPP Pisz
Udostępnij artykuł na Facebooku  
Opinie i komentarze
Dawid

Proszę osoby poszkodowane w wypadku lub ich rodziny o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dawid tel.579925890

Garbary Grzegorz

Porządne maszyna.Inne samochody to by się nadawały już tylko na złom a tu parę rysek zrobić i dalej w drogę.

Mama Blanki

Jeżeli Pan mówi, że to tylko ryski niech Pan to zrobi. VW Passat został przełamany w pół cała belka

Lolek

Pewnie naćpany

Mama Blanki

Przydałoby zrobić testy na narkotyki, ale na to chyba już za późno 😕

Dodaj Komentarz

5000
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt