Data dodania: 13.01.2022  |  wyświetlenia: 769
Zarzut posiadania narkotyków i kradzieży postawiono 33-latkowi z Białej-Piskiej
Zarzut kradzieży złotej biżuterii na szkodę matki oraz posiadania marihuany usłyszał 33-latek z Białej Piskiej.
Policjanci z Białej Piskiej otrzymali zgłoszenie o kradzieży złotej biżuterii z mieszkania. Ze szkatułki w kuchni zginął złoty łańcuszek i pierścionek zaręczynowy. Pokrzywdzona od razu podejrzewała o to swojego 33-letniego syna. W trakcie przeszukania mieszkania policjanci w pokoju wskazanego mężczyzny znaleźli susz marihuany schowany w szufladzie. 33-latek został zatrzymany. Usłyszał zarzut kradzieży na szkodę matki oraz zarzut posiadania narkotyków.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Białej Piskiej w dniu 11 stycznia br. otrzymali zgłoszenie o kradzieży złotej biżuterii wartości 1500 zł. Pokrzywdzona poinformowała, że złoty łańcuszek i pierścionek miała schowany w kuchni w szkatułce. O kradzież biżuterii podejrzewała swojego 33-letniego syna. Kobieta złożyła stosowny wiosek o ściganie osoby jej najbliższej. Szczególnie cenny był dla niej złoty pierścionek zaręczynowy, który otrzymała kilka dni wcześniej.

Policjanci wyjaśniając okoliczności tej kradzieży dokonali przeszukania pokoju 33-latka w jednej z szuflad jego segmentu znaleźli trzy torebki z zawartością suszu roślinnego i wagę elektroniczną. Badanie testerem wykazało, że jest to marihuana w ilości ponad 10 gramów. Mężczyzna został zatrzymany.
Po zebraniu materiału dowodowego przez śledczych 33-latek usłyszał zarzut kradzieży biżuterii wartości 1500 zł na szkodę matki oraz zarzut posiadania środków odurzających. Twierdził, że złoto sprzedał w lombardzie, a marihuanę miał z automatu znajdującego się przy sklepie.

Za popełnienie zarzucanych mu czynów grozi kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Pisz

Udostępnij artykuł na Facebooku  
Opinie i komentarze
Rodowity Piszak

Prawda o marichuanie i innych używkach jest taka że uzależniają. A ludzie uzależnieni jeżeli nie mają pieniędzy na narkotyki to kradną. Tylko mała część zapracuje na narkotyki, ale to kwestia czasu gdy osobę uzależnioną trzeba zwolnić bo przestaje logicznie myśleć. A wtedy zaczyna kraść. Dorosły mężczyzna a okrada rodzinę żeby kupić trochę narkotyków. Nie wiem skąd pozytywne komentarze w obronie narkotyków.

terego

Miłośnicy marihuany - wulgarnie, agresywnie, bez logiki. Marihuana jest narkotykiem. Uzależnia, niestety. To, że kradnie jest następstwem uzależnienia, które prowadzi na samo dno.

Wyjezdny

Może doczekamy czasów gdzie marihuana będzie legalna w Polsce, osobiście jestem za tym by dać ludziom prawo wyboru bez strachu o szykany ze strony służb. Tyle że mentalność mieszkańców krajów gdzie stuff jest legalny (Holandia, Luksemburg lub nawet Hiszpania) jest zupełnie inna niż nasza. Tam palisz dla zabawy i z umiarem, u nas by to nie przeszło. Młodzież nie jest nauczona limitów i jak popuścisz cugle to dostaniemy za 5 lat grono obywateli z przepalonymi mózgami, nie potrafiący zamówić kebaba. Pragmatycznie patrząc na temat, powoli przesuwać granicę aż do pełnej legalizacji (medyczna - licencjonowane sklepy - kontrola dostawców - własny towar)

Piszanin

legalizacja nie w tym kraju odwyki i tak pełne ćpunów nierobów i debili

Bolo

Dmuchać to mogę ale ciebie w dupsko Ćpunie jesteście jak chwasty które trzeba wyrwać wyplemic te psie nasienie

Hwdp

Jeżeli marihuana była z maszyny to aresztujcie maszynę :) 21 wiek policjo legalizacja już niedlugo będziemy wam dmuchać w te wasze brzydkie pyski huhuhu

Dodaj Komentarz

5000
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt