Data dodania: 12.01.2022  |  wyświetlenia: 898
Poszukiwany zatrzymany podczas kontroli drogowej
Zdjęcie ilustracyjne
W nocy orzyscy policjanci zwrócili uwagę na jadący ulicami miasta samochód dostawczy na norweskich numerach rejestracyjnych. Zatrzymali ten pojazd do kontroli drogowej. Samochodem marki Ford Transit kierował 25-letni mężczyzna. Jak się okazało był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Toruniu celem odbycia kary 252 dni pozbawienia wolności. Swoją podróż zakończył w Orzyszu skąd trafił do policyjnego aresztu.
Dzisiejszej nocy (12 stycznia br.) przed godz. 2.00 na ul. Wojska Polskiego w Orzyszu policjanci zatrzymali do kontroli drogowej samochód dostawczy na norweskich numerach rejestracyjnych. Był to pojazd marki Ford Transit, którym jechało dwóch młodych mężczyzn. Za kierownicą siedział 25-letni mieszkaniec Torunia.
Sprawdzając dane personalne kierującego w policyjnych bazach danych funkcjonariusze ustalili, że 25-latek jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Toruniu. Ma bowiem zasądzony wyrok za popełnienie przestępstwa pobicia w 2019 roku. Za ten czyn sąd wymierzył mu karę 252 pozbawienia wolności.

W tej sytuacji kierowca forda został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu, skąd przewieziony zostanie do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe miesiące.

Źródło: KPP Pisz
Udostępnij artykuł na Facebooku  
Opinie i komentarze
Brak komentarzy, bądź pierwszy!

Dodaj Komentarz

5000
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt