Data dodania: 11.10.2021  |  wyświetlenia: 1833
Zniszczył samochód znajomym. Groził im pozbawieniem życia
Policjanci zatrzymali 26-letniego mieszkańca Kolna, który po kłótni ze znajomymi zniszczył im samochód oraz groził pozbawieniem życia. Sprawca kopał w zaparkowany pojazd marki Opel Zafira, rzucał w niego kamieniami i oberwał lusterko. Potem groził właścicielowi tego samochodu i jego żonie pozbawieniem życia.
Zdarzenie miało miejsce w niedzielę (10 października br.) około godz. 1.00. Policjanci otrzymali zgłoszenie o bójce na parkingu na ul. Wojska Polskiego w Piszu. Funkcjonariusze natychmiast pojechali sprawdzić co się tam dzieje.

Na parkingu przy sklepie zastali grupę agresywnych osób będących pod działaniem alkoholu. W pobliżu zaparkowany był samochód marki Opel Zafira, który miał powybijane szyby. Funkcjonariusze ustalili, że pojazd ten należy do jednego z uczestników tej sprzeczki.

W rozmowie z pokrzywdzonym policjanci dowiedzieli się, że auto zostało zniszczone przez znajomego. To 26-letni mieszkaniec Kolna, który stał w pobliżu. Wcześniej razem byli na imprezie. Wskazany mężczyzna był pod widocznym działaniem alkoholu. Badanie jego stanu trzeźwości wykazało blisko 2 promile alkoholu w organizmie. To właśnie on kopnął w zaparkowanego opla i rzucał w to auto kamieniami wybijając dwie szyby. Do tego oberwał jeszcze lusterko. Właściciel wycenił wartość strat na kwotę 5000 złotych. Sprawca zniszczenia samochodu groził też pokrzywdzonemu i jego żonie pozbawieniem życia, a wypowiedziane słowa wzbudziły w nich obawy, że zostaną spełnione. W tej sytuacji 26-latek został zatrzymany przez funkcjonariuszy i trafił do policyjnego aresztu.

Po wytrzeźwieniu mężczyzna usłyszał trzy zarzuty. Jeden z nich dotyczył zniszczenia samochodu, a dwa pozostałe kierowania gróźb karalnych pod adresem właściciela auta i jego żony.
Za popełnione przestępstwa 26-latkowi grozi kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Pisz

Udostępnij artykuł na Facebooku  
Opinie i komentarze
Garbaty Wiesiek.

Słabe zachowanie.

Uczestniczka

Artykuł piszę nie prawdę niby poszkodowani państwo G zajechali drogę Oplem niebieskim po swojo córkę D. K która prosiła o pomoc że już w domu nie wytrzymuje niby poszkodowani pobili 26 latka w dwuch na jednego chłopk bronił matkę i swojo rodzinę. To była ustawka ale wam się nie uda się nagrania z kamer!! KARMA WRACA!!!!!!!!

Igor

Analfabetko! Naucz się pisać i czytać. Przeczytałem twój komentarz to mi lewe oko wypaliło!

Pan Bolo

Z pisaniem coś słabo Uczestniczko. Może poproś kogoś o pomoc w pisaniu.

Uczestniczka

Artykuł piszę nie prawdę niby piszkidiwanu państwo G zajechali drogę Oplem niebieskim po swojo córkę D. K która prosiła o pomic że już w domu nie wytrzymuje niby poszkodowani pobili 26 latka w dwuch na jednego chłopk bronił matkę i swojo rodzinę. To była ustawka ale wal się nie uda si nagrania z kamer!!!!!

Uczestniczka

Kłamstwo ma krótkie nogi a Bóg sprawiedliwy karma do was wróci!!!!!!!!

Franek

Najwidoczniej miał powód

Dodaj Komentarz

5000
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt