Data dodania: 14.09.2021  |  wyświetlenia: 2245
Z siekierą wtargnął do domu obcych ludzi
Zdjęcie jest ilustracją tekstu
Do policyjnego aresztu trafił 23-letni mieszkaniec piskiej gminy. Trzymając w ręku siekierę wtargnął do domu obcych ludzi. Uderzył kobietę i groził jej pozbawieniem życia.
Do zdarzenia doszło w Piszu. Do domu jednorodzinnego wtargnął obcy mężczyzna trzymając w ręku siekierę. Kobieta widząc nieznaną jej osobę w swoim mieszkaniu kazała mu natychmiast je opuścić, ale bezskutecznie. Powiedziała, że nie jest sama w domu. Jest razem z dzieckiem i mężem. Młody mężczyzna nie zareagował. Zagroził kobiecie pozbawieniem życia i uderzył ją ręką w twarz. Następnie pobiegł na górę, aby sprawdzić kto jeszcze jest w domu, po czym wybiegł na ulicę.

Krótko potem mężczyzna wrócił pytając o jakąś dziewczynę, której domownicy nie znali, po czym ponownie wybiegł z tego domu na drogę. Został zatrzymany przez przechodniów. Przerażona kobieta o całym zdarzeniu powiadomiła policję.

Funkcjonariusze ustalili, że zatrzymany mężczyzna to 23-letni mieszkaniec gminy Pisz. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Po zebraniu materiału dowodowego przez śledczych usłyszał cztery zarzuty. Dwa z nich dotyczą naruszenia miru domowego poprzez wtargnięcie dwukrotnie do domu pokrzywdzonej, którego wbrew jej woli nie chciał opuścić. Trzeci zarzut odnosi się do naruszenia nietykalności cielesnej kobiety, a czwarty do kierowania gróźb karalnych pod jej adresem, przy czym groźby te wzbudziły u pokrzywdzonej uzasadnioną obawę, że zostaną spełnione.

Decyzją sądu mężczyzna został tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy. Za popełnienie tych przestępstw 23-latkowi grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Pisz
Udostępnij artykuł na Facebooku  
Opinie i komentarze
Michał

Powinna być zasada "My home is my castle" i pozwolenie na broń. Przy w wtargnięciu na naszą posesję lub do domu napastników powinniśmy mieć prawo się bronić.

Gand

W USA dostał by dwa razy po 15 lat w pl będzie dwa lata w zawieszeniu

A powinno się utylizować

Rusek

Spakować gościa i na Syberię na miesiąc wtedy może się czegoś nauczyć.

Zenek

Amfetaminiarze alkoholicy ćpuny zamykać w pizdu w klatkach do kota jak się wejdzie to 80% ludzi wystrzelonych na dragach to nie dziwne ze w tym mieście takie akcje się dzieją

Wyjezdny

W każdym mieście możesz spotkać ludzików nadźganych jakimś specyfikiem. Typa wysłać do Monaru, nałożyć dozór policyjny i wysłać na prace porządkowe dla miasta. Popracuje trochę fizycznie to po powrocie będzie tak wyj...ny z kapci że nie będzie miał sił ćpać

Debiutant

Ale debil

Xxxxx

Patologia przejarana z reganowka w akcji za dużo jarania dziadostwa po którym zostaje za mało rozumu

Alex

Zaczyna się niewinnie od trawki a konczy z siekierą w rękach.

Piszanin

Jesteś idiotą.

Wujek

Jesteś nie dorobiony

Matka

Czekaj tylko wrócę do domu to ci internet odłączę!

Alex

Dopalacze robią sieczkę z mózgu. Pobłażajcie więcej z narkotykami.

Arii

Te wasze kary to są śmiech na sali 🤣🤣🤣

Dodaj Komentarz

5000
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt