Data dodania: 08.09.2021  |  wyświetlenia: 2654
Kierowcy stracili prawo jazdy
Zderzenie aut w Kociołku Szlacheckim
Na trasie Pisz – Orzysz doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch aut osobowych. Pojazdy jechały w kierunku Pisza.
We wtorek po godz. 8.00 na trasie Pisz- Orzysz, w okolicach miejscowości Kociołek Szlachecki, doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch aut osobowych jadących w kierunku Pisza.

Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący pojazdem marki Lexus wykonywał prawidłowy manewr wyprzedzania jadących przed nim dwóch samochodów osobowych. W pewnym momencie kierowca jednego z nich, samochodu marki VW Sharan, zaczął zmieniać kierunek skręcając w lewo. Tym samym doszło do zderzenia lexusa i volkswagena. Na szczęście nikt nie doznał obrażeń.


Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierowców. 57-letni mieszkaniec Orzysza kierujący volkswagenem był trzeźwy. Natomiast badanie stanu trzeźwości 54-letniego mieszkańca gminy Pisz, jadącego lexusem, wykazało ponad 0,5 promila alkoholu w organizmie.

W tej sytuacji funkcjonariusze zatrzymali prawa jazdy obu kierowców. Kierujący volkswagenem stracił uprawnienia za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym, a kierowca lexusa za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości.

Źródło: KPP Pisz

Udostępnij artykuł na Facebooku  
Opinie i komentarze
Mazur

Kiedy wreszcie na tej trasie zostaną zamontowane radary do odcinkowego pomiaru prędkości. Tam bez przerwy dochodzi do wypadków. Podobnie jak na DK 58 Pisz - Ruciane. To jest już jakaś drogowa patologia. Bez drakonskich kar i radarów jak widać się nie da. To samo było A DK 59 Mrągowo - Piecki ale po zamontowaniu takiego właśnie systemu do odcinkowego pomiaru prędkości nastąpił cud i nikt nikogo nie wyprzedza na pałę oraz wszyscy jada wolno. Cud.

Piszanin.

Ordynatorowi szpitala w Piszu wszystko wolno.

Lech K

Gdyby nie było na drodze pijanego kierowcy nie byłoby wypadku

janusz

szkoda tego szarana kurde widać że zadbany

xxxx

myślał że ma lexusa to mu wszystko wolno

Diagnostyka pojazdowa.

Blacharze będą mieli robotę.

Dodaj Komentarz

5000
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt