Data dodania: 08.06.2021  |  wyświetlenia: 1141
Jeden dzień i czterech poszukiwanych w rękach policji
Na terenie powiatu piskiego policjanci tylko jednego dnia zatrzymali cztery osoby ukrywające się przed organami ścigania. To trzej mężczyźni w wieku od 34 do 51 lat i 22-letnia kobieta.
Niezbyt korzystnie rozpoczął się tydzień dla czterech mieszkańców powiatu piskiego ukrywających się przed organami ścigania. W poniedziałek (7 czerwca br.) policjanci zatrzymali aż cztery poszukiwane osoby. Wśród nich jest trzech mężczyzn i kobieta.
Największy wyrok ma zasądzony 34-letni mieszkaniec Pisza. Ma do odbycia karę pozbawienia wolności w wymiarze 150 dni za posiadanie narkotyków i nielegalną uprawę konopi indyjskich.
Drugi z zatrzymanych mężczyzn to 51-letni mieszkaniec piskiej gminy. W zakładzie karnym spędzi najbliższy rok. Ma na sumieniu popełnienie przestępstwa prowadzenia pojazdu mechanicznego w stanie nietrzeźwości w okresie obowiązywania go zakazu orzeczonego w związku z jazdą pod działaniem alkoholu.

Trzeci z poszukiwanych to 42-letni mieszkaniec gminy Biała Piska. Mężczyzna ukrywał się przed organami ścigania mając zasądzoną karę 8 miesięcy pozbawienia wolności za przestępstwo znęcania się nad rodziną.

Wśród zatrzymanych jest też 22-letnia mieszkanka Pisza. Kobieta ma najniższy wyrok spośród zatrzymanych czterech osób. 22-latka dopuściła się wykroczenia bezprawnego wywołania alarmu, za co ukarana została karą 15 dni pozbawienia wolności.

Wszystkie cztery zatrzymane osoby trafią do zakładu karnego, gdzie będą odbywały zasądzone im kary.

Źródło: KPP Pisz

Udostępnij artykuł na Facebooku  
Opinie i komentarze
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt