Data dodania: 07.05.2021  |  wyświetlenia: 1961
Zatrzymano dwóch poszukiwanych
Zdjęcie jest ilustracją tekstu
Policjanci piskiej prewencji zatrzymali dwóch mężczyzn ukrywających się przed organami ścigania. Jeden z nich miał do odbycia karę pozbawienia wolności za przestępstwo niealimentacji, a drugi za znęcanie się nad rodziną. Obaj najbliższe miesiące spędzą teraz w zakładzie karnym.
W czwartek (6 maja br.) patrol piskiej prewencji zatrzymał dwóch mieszkańców gminy, którzy chcąc uniknąć kary, ukrywali się przed organami ścigania.

Pierwszy z z poszukiwanych to 63-letni mieszkaniec piskiej gminy. Ukrywał, się, bo miał do odbycia karę 90 dni pozbawienia wolności. Popełnił przestępstwo uchylając się od wykonania obowiązku alimentacyjnego.
Drugi z zatrzymanych mężczyzn to 55-latek z gminy Pisz. Ten miał do odbycia karę 10 miesięcy pozbawienia wolności za znęcanie się nad rodziną.

Obaj poszukiwani zostali zatrzymani w policyjnym areszcie. Odwiezieni będą do zakładu karnego, gdzie spędzą kilka najbliższych miesięcy.

Źródło: KPP Pisz

Udostępnij artykuł na Facebooku  
Opinie i komentarze
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt