Data dodania: 06.05.2021  |  wyświetlenia: 776
Opiekowała się dziećmi pod wpływem alkoholu. Nie pierwszy raz
Zdjęcie jest ilustracją tekstu
Piscy policjanci po raz kolejny interweniowali w mieszkaniu 47-letniej kobiety, która sprawowała opiekę nad dwoma małoletnimi synami mając blisko 2 promile alkoholu w organizmie.
W środę (5 maja br.) przed południem pracownik Miejsko- Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Piszu zgłosił, że jego podopieczna sprawuje opiekę nad małoletnimi dziećmi będąc najprawdopodobniej pod działaniem alkoholu. Sytuacja miała miejsce w Piszu.

Policjanci, którzy przybyli na miejsce interwencji sprawdzili stan trzeźwości 47-letniej kobiety. Badanie wykazało prawie 2 promile alkoholu w organizmie. Będąc w takim stanie opiekowała się dwoma synami w wieku 2 i 7 lat. Mąż był w tym czasie w pracy. Kobieta tłumaczyła się, że wczoraj piła alkohol w postaci wódki.

To nie pierwsza sytuacja, kiedy ta 47-latka sprawowała opiekę nad synami będą w stanie nietrzeźwości. Podobna interwencja w tej rodzinie miała miejsce dokładnie tydzień wcześniej. Wtedy także opiekowała się dziećmi mając blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Wówczas twierdziła, że piła piwo z koleżanką na działkach.

Do czasu powrotu męża z pracy chłopcami zaopiekowała się krewna. O niepokojącej sytuacji w tej rodzinie ponownie poinformowany zostanie sąd rodzinny i nieletnich.

Źródło: KPP Pisz
Udostępnij artykuł na Facebooku  
Opinie i komentarze
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt