Data dodania: 16.05.2019  |  wyświetlenia: 905
Święto Niezapominajki okazją do wyrażania serdeczności
Holendrzy mają tulipany, Francuzi – narcyzy, Anglicy – hiacynty, Tyrolczycy – szarotki, a my Polacy mamy niezapominajki. 15 maja obchodzone jest wyjątkowe święto – Święto Niezapominajki. Nie zapomniały o nim nasze piskie przedszkolaki.
Nie zapomniały o nim nasze piskie przedszkolaki - dzieci z grup przedszkolnych Sówki i Promyczki wraz z wychowawczyniami Sylwią Kalinowską i Krystyną Ociepą przygotowały uroczystość.
Jej celem było przypomnienie o konieczności dbania o przyrodę oraz kształtowanie określonych postaw i umiejętności w kontaktach z ludźmi: okazywania wzajemnej serdeczności i życzliwości. Jak również przekazywanie wyrazów pamięci i odświeżenie starych przyjaźni  - mówią przedszkolanki.


Podczas święta dzieci zaprezentowały niezapominajkowe wiersze i piosenki o tematyce proekologicznej.Głównym elementem programu było sadzenie kwiatków w przedszkolnym ogródku, o które na pewno nie zapomną dbać. Udostępnij artykuł na Facebooku  
Komentuj na Facebooku
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt