Data dodania: 24.12.2018  |  wyświetlenia: 517
Wesołych świąt od redakcji i czytelników Piszanina
W świątecznych konkursach Piszanina czytelnicy wysyłali mieszkańcom Pisza i okolic życzenia świąteczne.
Dołączamy się do życzeń, życzymy wszystkim spokojnych i szczęśliwie spędzonych świąt Bożego Narodzenia oraz szalonego (lub jak kto woli - spokojnego) Sylwestra. Pomyślności w Nowym Roku 2019, realizacji celów i spełnienia marzeń.

A oto niektóre spośród nadesłanych życzeń:
Wszystkim mieszkańcom Pisza chciałabym życzyć zdrowych, spokojnych, białych, ale nie śliskich Świąt Bożego Narodzenia, żeby wszystkie serduszka otworzyły się z miłością na innych oraz żeby puste miejsce przy stole, w tegoroczne święta, rzeczywiście zostało zajęte przez nieznanego gościa, żeby byli wrażliwi na innych oraz pamiętali o najważniejszym czyli przychodzącym do nas Panu Jezusie, bo dobrze widzi się nie oczami, a sercem, żeby święta były równie piękne co miasto Pisz, no i dużo pierogów, bo przecież kto nie lubi pierogów :)
@Angelika K
Z okazji świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku
czytelnikom PISZANINA, a zarazem mojej rodzinie,
przyjaciołom i mieszkańcom mojej gminy - gminy Biała Piska
życzę przede wszystkim SZCZĘŚCIA,
bo (dla porównania) na Titanicu
wszyscy byli zdrowi, tym szczęścia zabrakło
i wszystko szlag trafił :)
@Marta
Przy okazji świąt ludzie lubią wymieniać całe litanie życzeń, nadal nie interesując się, czy zależy nam na czymś z tej utopijnej listy. Ode mnie krótko: tego, czego Wam brakuje - cokolwiek to jest.
@Milena
Święta szybko się zbliżają, w święta ludzie się kochają. Przy dzieleniu się opłatkiem, płyną z oczu łzy ukradkiem, bo niestety z roku na rok na świątecznym stole talerzy mniej. Mimo tego Życzymy sobie Wszystkiego Najlepszego, dając w policzek całusa wielkiego. W nocy Jezus się urodzi i serduszka nam odmłodzi. Wesołe święta, oby takie były i oby wszystkie życzenia się spełniły. :)
@Rapac
Niech magiczna moc wigilijnego wieczoru przyniesie Wam spokój i radość. Nowy Rok obdaruje Was pomyślnością i szczęściem. Najpiękniejszych świąt Bożego Narodzenia
Dla redakcji Piszanina <serduszko>
@Anna P.
W Wigilię Bożego Narodzenia
Gwiazda Pokoju drogę wskaże.
Zapomnijmy o uprzedzeniach,
otwórzmy pudła słodkich marzeń.
Niechaj Aniołki z Panem Bogiem,
jak Trzej Królowie z dary swymi,
staną cicho za Twoim progiem,
by spełnić to, co dotąd było snami.
Ciepłem otulmy naszych bliskich
i uśmiechnijmy się do siebie.
Świąt magia niechaj zjedna wszystkich,
niech w domach będzie Wam jak w niebie..
Wiary, co góry przenosi, nadziei, która nie gaśnie, miłości w każdej ilości od Bożej Dzieciny
@Klaudia22388
Drodzy Mieszkańcy Pisza,
Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia pragnę życzyć Wam wszystkiego co najlepsze.
Aby każdy z Was miał swoje miejsce przy wigilijnym stole, gdy przez zaszronione okna pojawi się pierwsza gwiazdka na niebie.

Abyście ten magiczny czas spędzili w gronie najbliższych Waszemu sercu osób.
Aby rozterki i smutki nie zawadzały w tym pięknym dla Was czasie.
Niech  magia Świąt Bożego Narodzenia ogarnie  ciepłem wszystkie mroźne dni  i wyniesie smutek z Waszych serc.

Życzę Wam również tego, aby  Nowy Rok, który zbliża się do nas wielkimi krokami był lepszy od swego poprzednika i przyniósł ze sobą same radości i pomyślności. Wesołych Świąt !
@natalia1461
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia i nadchodzącego Nowego Roku życzę Mieszkańcom Ziemi Piskiej nacieszenia się w ciepłym gronie prowincjonalnym spokojem i urokiem świętowania w towarzystwie niezwykłej przyrody, która mamy na wyciągniecie ręki. Wyjdźcie na dwór w noc wigilijną, odnajdźcie pierwszą gwiazdkę i poczujcie jak pięknie. Jakie to niezwykłe. W Nowym Roku radujmy się drobiazgami, a Przybysze z wielkich miast niech nam zazdroszczą małomiasteczkowego uroku gdzie wszyscy się znamy, no i oczywiście czystego powietrza.
Cieszmy się tym co jest blisko nas.
@Grażyna
Rodzinie,znajomym,czytelnikom portalu Piszanin...
Życzę przede wszystkim magii świątecznej,której niestety mamy coraz mniej.
W powodzi promocji i zakupowych szaleństw, jest to chyba najbardziej cenna rzecz Magia świąt!
Życzę więc wszystkim, żeby udało się między jedną a drugą potrawą wigilijną dostrzec tę magię, która na pewno jeszcze istnieje.

Życzę,żeby magia świąt wpłynęła na nas pozytywnie żebyśmy pamiętali , że Boże Narodzenie to taki okres, w którym powinniśmy się wzmocnić duchowo,być lepszymi dla siebie nawzajem.
Życzę, aby w święta naszła nas chwila refleksji i umocniła nas tak, żebyśmy przez cały przyszły rok przeżyli bogatsi...

Życzę wszystkim codziennej dawki inspiracji do działania i nieustającej motywacji do zdobywania swoich celów oraz kreowania rzeczywistości , która będzie odzwierciedleniem Waszych pragnień..
Życzę spokojnych świąt w gronie najbliższych,aby z każdym kolejnym rokiem było Was coraz więcej.
....i oczywiście mnóstwa prezentów pod choinką!!!
Wesołych Świąt !!!
@EwaB
Niech ten magiczny czas spędzony z rodziną przyniesie Wam spokój i ukojenie, miłość i radość, zdrowie i dobre samopoczucie. Bo czas tych wyjątkowych Świąt to czas dawania jak i dzielenia, celebrowania cudownych chwil wśród najbliższych i uważności w byciu tu i teraz. Wesołych Świąt
@Ania Ch
Czytelnikom Piszanina oraz znajomym  życzę radosnych świąt Bożego Narodzenia spędzonych w gronie osób, które kochamy. Życzę też pięknego i spokojnego 2019 roku, i tego, żebyśmy jak najmniej musieli czytać o złych wiadomościach, o aferach, o tym, co jest niedobre i nieprzyjemne, smutne albo niepokojące.
@Agnieszka K.

Z nagrodzonymi skontaktujemy się w czwartek 27 grudnia i od tego dnia nagrody będą do odebrania w redakcji Piszanina. Maile z informacją kto otrzyma nagrodę wysłane zostaną w czwartek.
Udostępnij artykuł na Facebooku  
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt