Data dodania: 23.01.2023  |  wyświetlenia: 813
Niespodzianka od przedszkolaków
Takie duże serca biją dla naszych Babć i Dziadków
Z okazji Dnia Babci i Dziadka piskie przedszkolaki przygotowały szereg atrakcji - śpiewały piosenki, tańczyły, były Jasełka, laurki, uściski i całusy.
Dziś dla babci słońce mamy i całuski dla dziadziusia, Dziś życzenia wnuczek składa i piosenki śpiewa wnusia”

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre. Dlatego dzieci z Przedszkola Miejskiego w Piszu gościły swoje Babcie oraz Dziadków na uroczystości z tej okazji.Każda grupa przedszkolna zapraszała swoich Dziadków i Babcie w inny dzień.


Przedszkolaki od samego rana z niecierpliwością wyczekiwały zaproszonych gości, nie mogąc się doczekać, kiedy zapukają do drzwi Przedszkola.


Licznie przybyli seniorzy mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w specjalnie dla nich przygotowanych programach artystycznych.


Dzieciaki pod czujnym okiem wychowawczyń zaprezentowały wiersze, piosenki oraz tańce, które ćwiczyły na tą uroczystość.

Starszaki zaprezentowały Jasełka.W przepięknej scenografii oraz wyjątkowej atmosferze, wnuczęta wspaniale wystąpiły przed bliskimi - komentują dumne wychowawczynie małych artystów. - potem  przedszkolaki zaprosiły babcie i dziadków na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców, aby w szczególny sposób okazać swoim bliskim szacunek i po raz kolejny podziękować za miłość, cierpliwość i zrozumienie.


To były naprawdę wyjątkowe uroczystości, pełna uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.
Udostępnij artykuł na Facebooku  
Opinie i komentarze
Brak komentarzy, bądź pierwszy!

Dodaj Komentarz

5000
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt