REKLAMA
Data dodania: 21.09.2022  |  wyświetlenia: 2667
Przedszkole Miejskie w Piszu
Kolorowo i radośnie obchodzono Dzień Przedszkolaka
20 września dzieci z Przedszkola Miejskiego w Piszu obchodziły hucznie swoje święto.
Każdy przedszkolak dobrze wie, że kiedy wrzesień już kończy się. Od najmłodszego aż po starszaka, wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka!


20 września obchodziliśmy w naszym przedszkolu  bardzo ważne święto - Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka.  - mówi Sylwia Kalinowska z Przedszkola Miejskiego w Piszu - Tego dnia było wiele niespodzianek. Wszystkie dzieci z przedszkola bawiły się wspólnie z paniami przy wesołej muzyce.  Było wiele  radości i śmiechu. 
Na przedszkolnym placu zrobiło się niezwykle kolorowo. 
Część dzieci wyruszyła w miasto. Dumnie krocząc w gronie przedszkolaków pokazywali przechodniom, że humor i dobra zabawa zawsze im towarzyszy.Na koniec dla swoich podopiecznych panie nauczycielki przygotowały inscenizację bajki o "Trzech Świnkach", które wybudowały domki ze słomy,  drewna i cegieł. Pełne humoru przedstawienie bardzo spodobało się przedszkolakom.Wszystkim przedszkolakom, tym małym i tym dużym, życzymy dużo uśmiechu i radości oraz wspaniałej, zabawy z kolegami i koleżankami.
Udostępnij artykuł na Facebooku  
Opinie i komentarze
Xsena

Fajnie. Tylko panie w przedszkolach w Piszu poszły na łatwiznę. Gotowe koszulki. Jak te dzieci wyglądają? I tylko baloniki. W oddziałach przy szkołach wiejskich wszystko wygląda pięknie. Dopracowane i dopięte na ostatni guzik. Pozdrawiam wszystkie dzieci.

Xsenio

Dzień dobry. Z którego przedszkola wiejskiego tak pięknie i przykładnie dzieci zostały przygotowane? Bardzo prosimy o zdjęcia i artykuł, z chęcią pooglądamy :) Bo jak nie ma artykuły to jakby nic się wcale nie działo u Was!

Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego, przede wszystkim odpoczynku i zdrowia!

Dziadek wnuczka przedszkolaka.

Szkoda ,że za tak odpowiedzialną pracę (opiekę , wychowanie oraz edukację dzieci ) panie przedszkolanki zarabiają tak marne grosze( pobory ),a jest to praca bardzo odpowiedzialna i ciężka.

Dodaj Komentarz

5000
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt