REKLAMA
Data dodania: 05.06.2022  |  wyświetlenia: 75427  |   ROZWIŃ TREŚĆ ARTYKUŁU
Przedszkolny piknik rodzinny. Było słonecznie, kolorowo i radośnie
Przedszkolny piknik rodzinny. Było słonecznie, kolorowo i radośnie
W maju i czerwcu świętuje cała rodzina: mama, tata i dzieci. Po trzyletniej przerwie do kalendarza wydarzeń Przedszkola Miejskiego nr 1 powrócił Piknik Rodzinny.
W imprezie wzięło udział 400 dzieci wraz z rodzicami, rodzeństwem, babciami, ciociami. Szacuje się, że bawiło się ponad 1000 osób.
Piknik Rodzinny jest tradycją naszego przedszkola, jest również dobrym momentem, aby zacieśnić więzi nie tylko pomiędzy najbliższymi członkami rodzin, ale także pomiędzy całą społecznością przedszkolną. - mówi Małgorzata Wyszyńska, dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Piszu. - To również bardzo dobry czas, aby podziękować wszystkim Rodzicom, którzy uczestniczą w życiu naszego przedszkola.
To oni przygotowali wszystkie smakołyki, którymi zajadały się przedszkolaki - były owoce, napoje, zdrowa żywność, no i oczywiście mnóstwo słodkości.
Nie byłoby tej wspaniałej imprezy, gdyby nie zaangażowanie wielu osób i instytucji, na których zawsze możemy liczyć. Serdecznie dziękuję Panu Marcinowi Kubasowi - Komendantowi Komendy Powiatowej Policji w Piszu, Panu Pawłowi Pieńkoszowi - Komendantowi Państwowej Powiatowej Straży Pożarnej w Piszu, Panu Mariuszowi Klisiatysowi – Usługi Ratownicze MERS MED, Panu Andrzejowi Górskiemu i Nadleśnictwu w Piszu. Szczególnie podziękowania kieruję do swoich pracowników: całej kadry pedagogicznej i pracowników administracji i obsługi. To dzięki ich zaangażowaniu i pracy możemy organizować takie przedsięwzięcia.  
Udostępnij to zdjęcie na Facebooku  
Opinie i komentarze
Pxenix

Na zdjęciu dziewiątym jest reklama piwa Tyskie ,super sprawa dla dzieci ;)

Dr

Elegancko, reklama dżwignią handlu :)))

Dodaj Komentarz

5000
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt