REKLAMA
Data dodania: 17.03.2023
Targowisko miejskie w trakcie zmian
Pierwszy etap modernizacji targowiska miejskiego już widać, ale do zakończenia prac jeszcze długa droga.
Zakres prac pierwszego etapu modernizacji obejmuje budowę dwóch wiat o konstrukcji drewnianej, budowę wiaty o konstrukcji stalowej, budowę pawilonu handlowego, przebudowę budynku toalet, budowę wiaty śmietnikowej.W ramach prac wykonana zostanie instalacja fotowoltaiczna w budynku pawilonu, nawierzchnia chodnika przy budynku toalet, oświetlenie w wiatach.


Unowocześnienie targowiska zakłada także wykonanie przepompowni ścieków, przyłącza kanalizacji sanitarnej budynku pawilonu do przepompowni ścieków, a także przyłącza energetycznego zasilającego przepompownię.


Zakończenie inwestycji planowane jest na styczeń 2024 r.

Udostępnij artykuł na Facebooku  
Opinie i komentarze
Anty PO

Co tam takie doły kopią wielkości trumien?

Karol

Porządna firma robi. Mimo kryzysu u nas się trochę robi.

Pisz

Tylko niech zrobią parking dla samochodów bo w tej chwili jak było to tragedia stają zaraz przy jak wjazd z ciuchami i nie można przejechać nikt się tym nie interesuje powinien być jakiś człowiek od pilnowania porządku staja z tymi samochodami gdzie popadnie

Brutal

To tam można było wyłożyć kostką jak na daszyniaku, a na daszyniaku przywrócić dawny blask czyli fątanna prawdziwa drzewka itp

Ta

Niema to jak odkładać pieniądze w momencie jak wszystko drożeje i wydawać je gdy wszystko jest drogie. Inwestycje zaplanowane odkładane w czasie (w imię oszczędności) teraz są nawet kilku krotnie droższe. Plan "oddłużania" gminy od samego początku był bezsensowny, czy widział ktoś gminę która by ogłosiła upadłość ? No i jeszcze walka o każdy grosz z wykonawcami w sądzie... Wstyd tylko na tym tracimy pieniądze w sądzie i to że firmy nie stają do przetargu.

Mieszkaniec

Będą tak robić jak PDK, raz pracują, dwa dni nie pracują, licho to wygląda. Załoga składająca się z emerytow i co oni mogą?

pp

Czy tej budki i wiat nie można było wybudować dalej przy garażach, a nie na samym widoku. Przecież tam jest promenada, a przy niej stawia się budy. Jak zwykle spieprzono.

Pan Bolo

Przy okazji poszło kilka drzew bo pewnie mocno przeszkadzały tak jak i na mieście.

Jan z Kolna

Robią źle,nie robią też źle dziwni ludzie mieszkają w Piszu.

witek

Burmistrz buduje a pisowscy agitatorzy w tym czasie sie promuja w mediach.

Aira

Już jest pierwszy komentarz pozdrawiam wspaniałego naszego burmistrza.

A

twojego, nie naszego

A

nie wspaniałego, a niekompetentnego

marian

Na budowę kilku wiat na targowisku trzeba było czekać dwie kadencje. Faktycznie inwestycja na miarę Szymborskiego.

Karol

Mogles poprosic Pana posla o pomoc napewno by ograniczyl czekanie przynajmniej do jednej kadencji.On tak wiele dobrego robi dla Pisza.

Dodaj Komentarz

5000
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt