Data dodania: 05.09.2022  |  wyświetlenia: 4032
Trwają prace remontowe
Będzie bezpieczniej. Na Wojska Polskiego powstanie aktywne przejście dla pieszych
Trwa przebudowa przejścia dla pieszych znajdującego się przy ul. Wojska Polskiego tuż za mostem drogowym.
Inwestycja ma na celu poprawę bezpieczeństwa ruchu drogowego, w szczególności ruchu pieszych. Obecnie przejście znajduje się za wzniesieniem, co sprawia, że jest niewidoczne dla pojazdów.

W ramach przebudowy zmieniona będzie lokalizacja (oddalenie od krańca mostu o ok. 10 metrów), jak również wykonane zostanie tzw. aktywne przejście z wbudowanym inteligentnym systemem identyfikacji pieszych, który ostrzega kierowcę o zbliżaniu się pieszego do przejścia i modułu doświetlenia stałego (lampy LED zasilane z sieci miejskiej).


Źródło: UM Pisz
Udostępnij artykuł na Facebooku  
Opinie i komentarze
turysta

Trzeba było wydać na ścieżkę rowerowa do Rucianego a nie od snopek do skrętu na wejsuny zapytala się spory kawałek ze stresem krajówką

Nikt

A na co to komu potrzebne? Co kowidowcom niewystarcza namordniki zeby czuli sie bezpiecznie? Bo nierozumiem

Zenek

rzut beretem przejście przy przejściu za duże pieniadzę

Tekla

Totalny idiotyzm 15 metrów dalej jest przejście dla pieszych takie marnowanie kasy to tylko w piszu jest możliwe hahahahahahaha całe kolno się śmieje hahahahaha

Nikim

I wszystko jasne wiadomo komu. Akurat teraz musi byc bezpieczniej ukraincom wszedzie. Maja wszystkie przywileje. Dlaczego wczesniej niepomysleli??

Chór Wujów

I oto zaledwie na odcinku około 50 metrów mamy trzy przejścia dla pieszych. A piesi korzystają z tych, które były dotychczas. Z nowo wybudowanego przejścia korzystało zaledwie kilka młodych mam , które prowadzą wózek z dzieckiem. Po prostu jest wygodniejszy podjazd lub jak kto woli zjazd na jezdnię.

koło

Ci kolniacy !!! Mądrale. Do siebie wracajcie. !!! Skoro Wam się nie podoba klika Szymbora.!!! Może nabierze rozwagi...?

Małgorzata

Jakby zlikwidowali "to" przejście to jestem na 1000000% pewna, że piscy krytykanci wszystkiego również pukaliby się w czoło! nie ma przejścia , daleko chodzić, a kto pomyśli o pieszym, trzeba było zrobić światła. Nie chce się was już słuchać

Kris

Ja proponuję tą dziurę zwana piszem zaorać razem z mieszkańcami

Chór Wujów

Jeżeli dasz radę ? zrób to ! jeden tylko warunek - robisz to osobiście.

Jaro

A ja proponuję żeby Ci ktoś w łeb zajebał

Piszanin

Dziure to ty masz w swojej glowie, i ciekawe z jakiego zadupia ty jestes

Trzeźwy

To przejście to marnowanie pieniędzy podobnie jak przejazd przez tory na Mazurskiej . Szastamy nie swoim szmalem !!!!!!!.

Well-educated

Te te, inteligent z Pisza, szmal na przejazd dało PKP

wiekowy dziadek

Na wykonanie zjazdu drogowego z ul Pionierów w kierunku Mazurskiej też?

Weź ty nazwij się "papuga Burmistrza" a nie ukrywaj pod angielskim nickiem.

Roman

hahaaaa, wydano 250 tyś. Po co? Ze niby bezpieczniej, kolejna bzdura, kolejne pieniądze wyrzucone w błoto. Tego przejścia nie powinno tam być. Czy ktoś z zarządzających w tym mieście prawidłowo jeszcze rozumuje?

Posłuchajta Bery Łajta

Co będzie z przejściem przy skrzyżowaniu z ruchem okrężnym ( przy rondzie) ? Czy teraz będą dwa przejścia zaledwie w odległości kilkunastu metrów od siebie ?

Chór Wujów

Przy takim rozwiązaniu o którym piszesz szczególną radość i uciechę będą mieli kierowcy przejeżdżający tą drogą w tym miejscu. Szczególnie w chwilach gdy przez oba przejścia będą przechodzili piesi. Rozwiązanie SUPER. Że też niema w tym mieście osób chociaż odrobinkę myślących inaczej i bardziej realnie jak burmistrz. A tym bardziej brak osób, które przeciwstawiły by się planom czy też projektom burmistrza. A Jarek chce o kolejne pół roku przedłużyć urzędowanie takim nieudacznikom jak burmistrz Pisza.

Piszanin

W Kolnie już mają takie przejścia. Mieszkańcy są z nich zadowoleni. Życie trzeba sobie ułatwiać. Nie koniecznie robiąc dodatkowe kilometry.

Olo

Trzeba było zlikwidować to przejście a nie przebudowywać jest ono tam zupełnie nie potrzebne przy rondzie jest przejście dla pieszych oraz dla rowerzystów

XYZ

O co ta gówno burza? Przecież to przejście pomiędzy parkami było tam od zawsze... tyle że teraz będzie przynajmniej widać tych pieszych. Dla tych co chodzą na spacery te przejście pomiędzy parkami jest niezbędne i jak najbardziej zasadne. Iść z jednego parku na rondo 100m dalej i zawijać 100m do drugiego parku? co za dureń pisał ten post??? dla tych zmotoryzowanych oczywiście jest nie potrzebne, ale ci zmotoryzowani najlepiej autem do salonu by wjeżdżali bo dupę ciężko ruszyć...? ! ?

Dodaj Komentarz

5000
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt