Data dodania: 20.08.2022  |  wyświetlenia: 10592
Padło 50 sztuk
Bestialstwo w Kwiku. Zwierzęta pływały we własnych odchodach
Wczoraj, 19 sierpnia od godzin popołudniowych do nocy trwała akcja ratowania krów i cielaków w powiecie piskim na Mazurach - informuje OTOZ Animals inspektorat w Olsztynie.
Inspektorzy OTOZ Animals inspektorat w Olsztynie, Inspektorat OTOZ Animals Działdowo wraz ze strażakami i okolicznymi mieszkańcami ratowali zwierzęta w Kwiku.

Film nadesłany przez czytelniczkę Piszanina można zobaczyć tutajNasz inspektor wszedł jako jeden z dwóch mężczyzn do środka tego bagna, aby pomóc krowom wyjść - relacjonuje OTOZ Animals - Zwierzęta tonęły we własnych odchodach od miesięcy. Przeżyło ok 50 sztuk, drugie tyle padło. - Okropny smród, błoto, odchody i padłe zwierzęta, które były wszędzie utrudniały akcje, ale nie wyszliśmy dopóki nie zamknęliśmy drzwi piekielnej obory. Ze wszystkimi żywymi zwierzętami.

Całą akcje nadzorował prokurator, powiatowy lekarz weterynarii, inspekcja kontroli środowiska oraz policja. Rokowania zwierząt są bardzo ostrożne.

Źródło: Facebook/OTOZ Animals inspektorat w Olsztynie
Udostępnij artykuł na Facebooku  
Opinie i komentarze
Znany

Na dworze susza a w chlewie jezioro wystarczy logicznie pomyśleć co by jady i z czego tyle zompy redaktor do ciupy za fałsz i fotomontaż

Darek

Na gospodarstwie łapę trzymał syndyk. Więc to jego w pierwszej kolejności z mordę wziąć .....

Izydor

Przeciez rzadzacy nami powiedzieli,ze polski rolnik sam da sobie rade,wiec trzeba pomagac innym.I tak to sie toczy.

Kazik

A może to ten ZIELONY ŁAD tak wygląda

Xxx

Musiała być jakaś przyczyna, że zaistniała taka tragedia. To nie była jedna krowa, tylko bardzo duża hodowla. Dlaczego nikt nie zareagował wcześniej, może ktoś potrzebował pomocy, gdzie były służby. Mieszka tam radna rolniczka, przecież nie doszło do tej sytuacji jednego dnia, a trwało to dość długo. Dziwne to wszystko.

Ja

Pani radna ,brak słów,ona jest ,,bezradna,, zawsze.

Krzyk

Głosujcie dalej na patologie. Jedni kryją drugich. Jaki wstyd dla tej radnej bo nie wieżę że o sytuacji nie wiedziała. Mając takich "polityków" Kwik w końcu się wypromował. Zapomną o was na amen w tej dziurce - a potem wykupią za bezcen.

Izydor

Radni nie mieli czasu od kilku m-cy,bo blokowali obwodnice,ktora ma podobno kilometrow za malo.

Czytelnik

Mało tego głupoty piszecie , kto był pierwszy na miejscu zdarzenia , kto wezwał służby , kto interweniował , róbcie tak dalej a nikt nie będzie czytał tego chłamu, i fałszu . Wstyd , poddajecie do wiadomości publicznej , fałsz i oblud , kłamstwo i tylko w tytule coś się zgadza

Magdalena

Błagam ,ludzie obudźcie się , jak sąsiad wraca w nocy , wiecie najlepiej z kim , o której , ile wypił , gdzie był , co robił i czy puścił bąka , i nie wierzę w to , że nikt nie widział co się dzieje , najlepiej po akcji komentować , a gdzie byliście gdy było trzeba , wielkie brawa dla pani Liliany ,za postawę , nagłośnienie sprawy , za zaangażowanie , za miłość i poświęcenie .

Więcej takich osób , a świat będzie piękniejszy i takie krzywdy będa coraz mniej spotykanym zjawiskiem . Pani Liliano potrzebujemy takich ludzi jak pani 😗😘dziękujemy

Czytelnik

A kto Panią Liliane poinformował???

Stanisław

Ci co wiedzieli , ale milczeli też są winni tego bestialstwa

Liliana

Dziekuje i chylę czoła dla strażaków ,a w tym czasie niestety nie było Otoz Animals.Dlaczego to robicie

Świadek

Ludzie co za obłuda jak wam nie wstyd rozpisywac takie banaluki i kłamstwa prawda jest taka ze cała robote zrobili tam strażacy a nie ,, wielcy animalsi,, lub policjanci bo to wlasnie oni wedlug naszych wspaniało ustych mediów dxiałali tam na miescu tej sytuacji ... wlasciciela tego gospodarstwa do wiezienia i obciazyc kosztami akcji .... i prosze was nie powtarzajcie glupot .... . PRAWDA JEST TAKA ZE STRAŻ POŻARNA Z PISZA ZROBIŁA TAM NAJWIEKRZĄ ROBOTE A NIE ANIMALSI W BIAŁYCH RĘKAWICZKACH ..

Jolka

A gdzie byli sąsiedzi , osoby które odbierały mleko , sołtys.........?

Czytelnik

W nosie a z kąt wiecie że to nie sąsiedzi zareagowali, tylko ich oczerniacie

Gwidon

Zwierzeta tonely we wlasnych odchodach od m-cy.I co winni tylko ci co teraz siedza w areszcie,bo sami sobie nie poradzili z tym wszystkim?

Danuta

KTO JEST WINIEN TEMU BESTIALSTWU ??????? !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Danuta

KTO JEST WINIEN TEMU BESTIALSTWU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nie jedz mięsa

Oby sąd był sprawiedliwy i wydał maksymalny wymiar kary,bez zawieszenia.Droga redakcjo PISZANINA,trzymajcie rękę na pulsie i informujcie o przebiegu śledztwa oraz rozstrzygnięciu w sądzie.

Dodaj Komentarz

5000
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt