Data dodania: 06.06.2022  |  wyświetlenia: 9320
Dziś o 19:55
Gangi nastolatków w Piszu. Dziś w TVN Uwaga!
W Piszu w ostatnim czasie doszło do trzech groźnych bójek nastolatków. Filmy z nich trafiły do sieci. - Jeden z nich bił mojego syna pięściami i łokciem aż zemdlał. Masa dzieci śmiała się i nagrywała – opowiada jedna z matek. Kim są nastolatki, które atakują rówieśników. Dlaczego młodzież czuje się bezkarna?

O sprawie pobicia pisaliśmy tutaj

Sprawą pobicia nastolatka przez rówieśników, która zbulwersowała Piszem na początku kwietnia, zainteresowali się dziennikarze TVN. W dniu dzisiejszym o godzinie 19:55 emitowany będzie dokument ukazujący problem w piskim społeczeństwie.
Udostępnij artykuł na Facebooku  
Opinie i komentarze
Lolo

Rodzice czy tam opiekunowie to p..zdy. wydaje wam się że szkoła wam dziecko wychowa? Jak wy tego niezrobicie to nikt tego niezrobi, moda na zapisywanie dzieci do psychologa i ja jestem czysty, a potem dzieciak kryminał. Kiedyś w szkole nauczyciel (już niewspominam jak wpier..l spuscił. ..taka Pani B. Pałą ponogach jak choćby po korytarzu biegałes w 3ce dawnej) ale miał poważanie.. teraz rodzic idzie na wywiadówke i zamiast synalka opierdolić, nauczycielowi zarzuca że mu dziecko atakuje i skrzydełka chce podciąc dziecku🤦

kirk

zdjęcia powywieszane na każdym rogu i do prac społecznych w odpowiednich mundurkach nauczyłoby pokory

Waw

Niedługo szykują się derby w piłce nożnej dwóch Mazurow Pisz - Mazur EŁk tam będą mogli się wykazać czy są takimi kocurami :)

Lech Kaczyńskiego

Wpierdo... by dostał jeden z drugi od razu by się nauczyli, a tak bestresowe wychowanie pińcet plusów madek karyn ojców sebix ów wychodzi. Jakbym zobaczył teraz taką akcję połamałbym gówniarzom łapy i na koniec staremu ryj wyprostował jakby przyszedł sapać że mu bombelka zepsułem. Je@#€e patologiczne pasożyt żyć nie powinny na tym świecie

Razdwatrzy

Przyjedzie ekipa z innego miasta i zrobi porządek z tymi kotami

nie do wiary

Skoro jeden z tych nieletnich przestępców to synek policjanta to może niech odpowiednie służby np. ( BSW Olsztyn ) sprawdzą czy tatuś nie mataczy w tej całej sprawie .

Zbyszek

Pisz niebezpieczne miasto turyści będą go omijać

martin

podobno jeden gnojek z tej bandy to syn policjanta. wie ktoś którego?

oburzony sytuacją

Od czego jest piska policja ?????

Komendanciku jeżeli sobie nie radzisz na tym stanowisku to zrób choć raz coś pożytecznego i odejdź z policji. Tak to właśnie tyczy się do ciebie . Jeżeli nie potrafisz wpłynąć na swoich nieudolnych podwładnych to czas odejść z tego stanowiska i nie kompromitować się. W tych czasach żeby w takiej małej miejscowości nie poradzić sobie z grupką małolatów? Wstyd i hańba nosić ten mundur.

Choć wasze szeregi z czegoś innego znane są w całej Polsce - napady na banki , napady na sklepy , kradzieże przewodów telekomunikacyjnych itp. Wychodzi na to że najlepiej byłoby wszystkich wysłać na zieloną trawkę bo do tej roboty to chyba przychodzą tylko żeby trzymać swój stołek żeby nikt spod d .. y nie zabrał.

Piszanin

Czy ktoś może tu napisać nazwisko tego Pawła ?

Marlena

Paweł K

tępić agresywnych gnoi

...Klisiatys, z Pogobia.

Matka

Jednego nie rozumiem, gdzie są instytucje które powinny się tym zainteresować. W przypadku jednego z bandziorów od listopada nie chodzi do szkoły i nikt nie kiwnął palcem. Gdzie dyrekcja szkoły, policja przecież on jest nieletni. Drugi artysta który ucieka z zakładu, no tu to już żenada i wstyd. Trzeci bandzior, a nie jak to matka określiła '' anioł w domu" to z pierdla nie powinien wyjść! Ręce opadają. Panie burmistrzu reklama naszego miasta pierwsza klasa na pewno turysci będą walić drzwiami i oknami.

Ojciec

Wokół stoi kilkadziesiąt osób i nikt nie reaguje? Wszyscy tylko filmy potrafią kręcić?

Każdy kto tam stał i palcem nie kiwnął powinien do pierdla trafić......

XYZ

Te bandyckie mordy nie powinny być zamazane. Niech wszyscy widzą, a rodzice niech się wstydzą co wychowują ,,bo jakże mój Brajanek? A skąd, mój syneczek to aniołek . ,,

Obłąkany

Wstydzę się być Piszaninem

Po mojemu to tylko samosond

Agresja powinnA być zwalczana agresji

Samosond i tyle

Jaro

Zero tolerancji za takie bandyckie zachowania!!! Rodzice lub opiekunowie powinni zgłaszać każdy taki przypadek jak dziecko wraca do domu z siniakami a nie wychodzić z założenia, że nie ma sensu zgłaszać bo jeszcze bardziej go pobiją z zemsty. Takie postępowanie dorosłych doprowadza, że tacy młodociani bandyci czują się coraz bardziej bezkarni i zastraszają innych a to oni powinni się bać konsekwencji.

xxxx

Na takie gnojostwo jest lekarstwo a jest nim kabel od żelazka i wpierdol raz w tygodniu wtedy taki gówniarz się ogarnie szybko

Lucyna

lewicowa ideologia tego zabrania. Jak masz młodocianego bandytę w domu to musisz go głaskać i zaakceptować takim jakim jest. Paranoja

Ojciec

A prawicowa to lepsza? Sami wspierają bojówki broniące kościołów, bijące kobiety na marszach, tępiące wszelakich odmieńców co od prawicowego kanonu chociażby na milimetr odstają.

Kolo

No właśnie mamy tutaj takich odmiencow których trzeba głaskać po główce, prowadzac do psychologów i oczywiście w żaden sposób nie karać bo to się wiąże że stresem. I jest efekt tej lewackiej ideologii. Za chwilę będzie jak w Szwecji że nie da się po zmroku wyjść z domu bez obawy o życie. Tak, tak w tej właśnie Szwecji w której jeszcze 30 lat temu nie zamykalo się mieszkań i samochodów. Jaki chichot historii oceniam fakt że teraz Szwedzi przenoszą się na nasze pomorze (głównie Gdynia, Wejherowo, Lębork czy Slupsk) i sami mówią że wreszcie można wyjść bez obawy o utratę zdrowia i mówić to co się chce bo u nich już można tylko to co jest zgodne z linią. Chichot historii.

Piszanin

Koń 16 lat, tłucze 14 latka. Banda ciot z tym Pawełkiem na czele. Jak jesteś fajter jeden z drugim, to się wali jeden na jeden, a nie w pięciu kopie leżącego albo nie tłucze słabszych od siebie. Jesteście leszcze bez honoru i teraz już całe miasto zna wasze gęby.

Wiesiek

Kolno żądzi!

Igor

A co to te Kolno ?

Pioter

Rządzi- w każdy wtorek i piątek jak w Piszu na rynku cebulę sprzeda... wtedy jest kaska ,można kupić nowe gumofilce i jeszcze na winunio starczy! Kolno RULEZ !

marian

Wiesiek

Naucz się pisać.

Jamal

Ale imiona i nazwiska pisze się z dużej litery co za tłuki

Per KaC

Jak już to z wielkiej litery tłuku, zaś koniec zdania oznajmiasz kropką.

Artek

Z wielkiej pierwsze słyszę chyba chodziłeś do szkoły na Plebani

Per KaC

Przykre, że o interpunkcji również nie słyszałeś.

Matka

Bandyci, oko za oko. Ze tez nie ma mocnego w naszym mieście co by pokazał zwyrodnialcom gdzie raki zimują. Na sąd i sprawiedliwość nie ma co liczyć jak widać, powinni ich gęby pokazać żebyśmy mogli przechodząc napluc im w twarz. Chłopakom poszkodowanym życzę dużo zdrówka.

Dodaj Komentarz

5000
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt