Data dodania: 08.07.2021  |  wyświetlenia: 2536
31 dodatkowych miejsc parkingowych
Więcej miejsc parkingowych na terenie piskiego szpitala
Pomiędzy budynkiem przychodni a pawilonem szpitalnym, w którym mieszczą się oddziały: dziecięcy, położniczo-ginekologiczny oraz neonatologiczny powstał nowy parking, z którego mogą już korzystać zarówno pacjenci jak też pracownicy szpitala.
Wcześniej ze względu na brak miejsc parkingowych kierowcy parkowali swoje pojazdy na drogach wewnętrznych szpitala, czym naruszali przepisy przeciwpożarowe, zakazujące blokowania dróg pożarowych. W chwili obecnej problem ten został rozwiązany. Powstało 31 dodatkowych miejsc parkingowych, co niewątpliwie zwiększyło komfort korzystania z usług, ale też wpłynęło na bezpieczeństwo użytkowników obiektu.
Długo oczekiwana inwestycja stała się faktem dzięki uprzejmości i nieocenionej pomocy firmy BUDIMEX S.A. - informuje szpital  - Do tej inwestycji przygotowywaliśmy się długo, ponieważ trudno było znaleźć środki na budowę nowych miejsc parkingowych. Z radością więc przyjęliśmy ofertę Budimexu, który zarówno sfinansował jak też wykonał inwestycję.
Kolejny nowy, utwardzony parking powstaje przy oddziale zakaźnym.

Źródło: Szpital Powiatowy w Piszu
Udostępnij artykuł na Facebooku  
Opinie i komentarze
duzy

do kolo , no tak kolego masz rację dowalić od razu po stówie za godzinę a co ?? , tv szpitalne też jest za tanie też bym podwyższył... dla matek siedzących z dziećmi też minimum z dwieście za noc...

xxxx

w olsztynie 3.50 tygodniowy 50zł

Kolo

A dlaczego parkowanie na terenie szpitala nie jest odpłatne? Prawie wszędzie parkowanie na terenie szpitali jest płatne i to sporo. Do 15 minut bezpłatne a potem za kazda godzinę po około 5 zł. Z kolei pracownicy też wnoszą jakaś opłatę ryczałtowa i dostaje karty wjazdowe. To jest standard. Nie widzę powodów aby bezpłatnie korzystać z przestrzeń i publicznej. Spora część osób tam pracujących to nawet nie pacjenci ale warszawiacy lub inni przyjezdni którzy za darmo robia sobie pod szpitalem parking. Inna sprawa że w ogóle w centrum miasta parkowanie powinno być odpłatne. I nawet nie chodzi tu o kwestie finansowe ale uporządkowanie i uplynnienie parkowania w mieście. Wiem że już nawet Gołdap wprowadza strefę płatnego parkowania. Może warto o tym pomyśleć.

Dodaj Komentarz

5000
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt