Data dodania: 23.02.2021  |  wyświetlenia: 2090
Trwają poszukiwania Joanny Marcińczyk
Policjanci szukają 35-letniej mieszkanki Białej Piskiej.
Kobieta ostatni raz była widziana w Białymstoku. Od momentu wyjścia z domu nie nawiązała kontaktu z rodziną. Jeśli ktokolwiek posiada informacje mogące pomóc w odnalezieniu zaginionej proszony jest o kontakt z policją.

W środę (17 lutego br.) zaginęła 35-letnia Joanna Marcińczyk z Białej Piskiej. Kobieta tego dnia przed godz. 12.00 była widziana w miejscowości Babrosty, gm. Pisz. Z ustaleń policjantów wynika, że wsiadła do samochodu ciężarowego i wysiadła w Białymstoku. Od momentu wyjścia z domu nie nawiązała kontaktu z rodziną. Funkcjonariusze w dalszym ciągu szukają Joanny Marcińczyk.

Rysopis zaginionej: wzrost około 169 cm, szczupła budowa ciała, włosy proste sięgające do ramion w kolorze ciemny blond, nos normalny, oczy piwne, pełne uzębienie. Znaki szczególne to tatuaże: na przedramieniu z wizerunkiem sowy z imionami dzieci, a na dłoni kwiat róży.

Joanna Marcińczyk ubrana była w czarną kurtkę, biały szalik i buty sportowe koloru zielonego.

Wszystkie osoby, które mogłyby udzielić jakichkolwiek informacji na temat zaginionej i miejsca jej pobytu proszone są o kontakt pod numer telefonu alarmowego 112 lub bezpośrednio z oficerem dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Piszu tel. 47 73 54 200 lub adres e-mail: komendant.biala-piska@pisz.ol.policja.gov.pl.

Udostępnij artykuł na Facebooku  
Opinie i komentarze
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt