Data dodania: 15.01.2020  |  wyświetlenia: 2479
Były komendant Komisariatów Policji w Białej Piskiej i Orzyszu
Grzegorz Kobeszko mianowany na Zastępcę Komendanta Powiatowego Policji w Piszu
W piskiej komendzie odbyło się uroczyste objęcie stanowiska I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Piszu. Został nim nadkom. Grzegorz Kobeszko.
We wtorek, 14 stycznia w KPP w Piszu odbyła się uroczystość objęcia stanowiska I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Piszu przez nadkom. Grzegorza Kobeszkę.

Nadkomisarz Grzegorz Kobeszko służbę w Policji rozpoczął w 1998 roku. Do Komendy Powiatowej Policji w Piszu przyszedł z KPP w Ełku. Było to w kwietniu 2016 roku, kiedy został Komendantem Komisariatu Policji w Białej Piskiej. Niespełna rok później objął stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Orzyszu. 12 sierpnia 2019 roku zostały mu powierzone obowiązki na stanowisku I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Piszu, a z dniem 14 stycznia 2020 roku został powołany na to stanowisko przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie. Prywatnie nadkom. Grzegorz Kobeszko jest żonaty i ma dwoje dzieci.


W uroczystości, z udziałem Komendanta Powiatowego Policji w Piszu, mł. insp. Marcina Kubasa oraz kadry kierowniczej piskiej komendy, uczestniczył Komendant Wojewódzki Policji w Olsztynie. Nadinsp. Tomasz Klimek wręczył nadkom. Grzegorzowi Kobeszce rozkaz personalny gratulując i życząc sukcesów na nowym stanowisku.

Udostępnij artykuł na Facebooku  
Komentuj na Facebooku
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt