Data dodania: 26.11.2019  |  wyświetlenia: 2582
Zbiórka dla rodzeństwa Wróblewskich z Pisza
Wesprzyj Oleńkę i Wiktorka z Pisza. Impreza charytatywna już wkrótce.
Już w najbliższy weekend będzie można włączyć się do akcji pomocy dla Oli i Wiktorka Wróblewskich z Pisza.
Oliwia, Ania i Dominika - piskie wolontariuszki zorganizowały dwudniową imprezę, z której dochód zostanie przeznaczony na leczenie rodzeństwa Wróblewskich z Pisza.

Ola i Wiktorek chorują na rzadką chorobę genetyczną. Cierpią m.in. na padaczkowy zespół Westa, upośledzenie rozwoju psychoruchowego, niedowład czterokończynowy. Leczenie jest bardzo kosztowne - wizyty u specjalistów, zakup sprzętu rehabilitacyjnego. Potrzeb jest wiele, a pieniędzy wciąż za mało.

Oleńka Wróblewska
Wiktorek Wróblewski
Prosimy o wsparcie piskich przedsiębiorców i pomoc instytucji - mówi Oliwia - zbieramy bony na licytacje i dopinamy szczegóły związane z organizacją imprezy. Naszą zbiórkę zgłosiłyśmy w Ministerstwie i została ona zarejestrowana pod nr 5111.
Start imprezy w sobotę, 30 listopada o godzinie 15.00. Na placu za piskim cmentarzem zorganizowane zostaną gry i zabawy. O 17.00 na plaży miejskiej przewidziano ognisko. 1 grudnia impreza przenosi się do Piskiego Domu Kultury.
W godz 15:00 – 19:00 trwać będzie przedświąteczny kiermasz kartek i pluszaków.Zapraszamy po balony w kształcie pieska, kotka czy innego zwierzątka. Umalujemy każdą chętną buźkę, aby nasze atrakcje nie wywołały zbyt dużych wrażeń to zmierzymy ciśnienie każdej zainteresowanej osobie - zachęcają wolontariuszki.
Na scenie wybrzmią kolędy i pastorałki. Tak dla przybliżenia świątecznego nastroju i z przesłaniem, że to najlepszy czas na niesienie pomocy.

Wiktorek i Oleńka naprawdę na nas liczą i postaramy się ich nie zawieść  - dodają organizatorki.


fot.Facebook/Pomoc dla Wiktorka i Olenki Wróblewskich z Pisza
Udostępnij artykuł na Facebooku  
Komentuj na Facebooku
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt