Data dodania: 19.09.2019  |  wyświetlenia: 1802
Cafe Bar Baszta i Hotel Roś wyróżnione tytułem Lidera Biznesu
Fot. pisz.pl
Rozstrzygnięto konkurs Lidera Biznesu organizowany przez Stowarzyszenie Wielkie Jeziora Mazurskie 2020 w ramach projektów „Mazury to biznes” i „7 Cudów Mazur - promocja gospodarcza obszaru Wielkich Jezior Mazurskich”. W gronie finalistów znalazły się lokalne firmy.
Zwycięzców wybrano na podstawie głosowania internetowego przeprowadzanego od 21 sierpnia do 2 września oraz na podstawie punktów przyznanych przez Kapitułę konkursu.

Tytuły Lidera Biznesu przyznano 15 z 38 nominowanych do tytułu firmom w trzech kategoriach: Drewno i meblarstwo, Żywność wysokiej jakości i Ekonomia wody. Statuetki otrzymały cztery firmy z powiatu piskiego - Cafe Bar Baszta z Pisza i Piekarnia Mroczkowski z Orzysza w kategorii Żywność wysokiej jakości. W kategorii Ekonomia wody Liderem Biznesu wybrano Hotel Roś z Pisza. Firmę PolDąb z Rucianego – Nidy wyróżniono w kategorii Drewno i meblarstwo.


Statuetka, jak i sama nominacja do nagrody Lider Biznesu to wyróżnienie lokalnych przedsiębiorców, którzy nie tylko odnieśli sukces, ale również w swojej codziennej działalności kierują się zasadami uczciwości i rzetelności biznesowej. Uroczyste wręczenie statuetek Lider Biznesu odbyło się podczas trzeciej finalnej konferencji „Mazury to Biznes” w Mrągowie.
Udostępnij artykuł na Facebooku  
Komentuj na Facebooku
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt