Data dodania: 06.09.2019  |  wyświetlenia: 3104
Elektroniczny system wejść i nie tylko
Po wakacyjnej przerwie nowości na pływalni w Piszu
Już jutro - sobota 7 września - po wakacyjnej przerwie zostanie otwarta piska pływalnia. Podczas wakacyjnej przerwy na pływalni wiele się zmieniło oprócz liftingu niecki i szatni. Najważniejszą zmianą jest wprowadzenie elektronicznego systemu obsługi klienta.
Teraz po zakupie elektronicznej karty (jednorazowy koszt 10 zł), każdy będzie mógł ją doładowywać kwotą według cennika. Wykupić karnet promocyjny. Istnieje też możliwość kupna jednorazowego biletu, a czas pobytu na basenie odczytany zostanie z zegarka od szafki.

Wprowadzono elektroniczny system obsługi klienta


Elektroniczna karta klienta

Ważną rzeczą dla korzystających z pływalni jest fakt, że od teraz jednostka basenowa została wydłużona do pełnej godziny. Ułatwieniem jest również fakt, że na pływalnię będzie można przyjść w dowolnym czasie otwartym dla wejść indywidualnych.

Podczas przerwy wakacyjnej niecka basenu przeszła lifting.

Instalację systemu ESOK przeprowadziła firma BxSystem. środki 40 tys. przekazane zostały z budżetu Gminy Pisz. Szczegółowe informacje w biurze MGOSiR tel. 87 423 28 23 oraz na Pływalni Miejskiej 87 423 23 93.
Udostępnij artykuł na Facebooku  
Komentuj na Facebooku
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt