Data dodania: 28.08.2019  |  wyświetlenia: 2998
Uroczysta zmiana służby w PSP w Piszu
Gdy ogniomistrz odchodzi na emeryturę wody mu się nie skąpi
Dziś na placu przed komendą PSP w Piszu odbyła się uroczysta zmiana służby. Ogniomistrz Krzysztof Adamiec odchodzi na emeryturę.
W uroczystości wzięli udział Zastępca Komendanta PSP w Piszu st. kpt. Andrzej Paprota, Zastępca Dowódcy JRG mł. kpt. Jerzy Zach, strażacy zmian służbowych oraz pozostali funkcjonariusze i pracownicy korpusu cywilnego.


Po odczytaniu rozkazu i decyzji o zwolnieniu ze służby, Zastępca Komendanta w imieniu wszystkich strażaków i pracowników podziękował ogniomistrzowi Krzysztofowi Adamcowi za pełną trudu i poświęceń służbę. Wyraził jednocześnie nadzieję, że – mimo odejścia na emeryturę – ogniomistrz Krzysztof Adamiec zawsze pozostanie w szeregach Państwowej Straży Pożarnej służąc radą i doświadczeniem młodszym kolegom.


Na zakończenie, bohater uroczystości został obdarowany okolicznościowymi upominkami, odebrał gratulacje od reszty załogi. Ale to był początek mocnych wrażeń.


Zgodnie z tradycją został wrzucony do zbiornika brezentowego napełnionego wodą przez kolegów strażaków.


Fot. KP PSP Pisz.
Udostępnij artykuł na Facebooku  
Komentuj na Facebooku
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt