Data dodania: 15.07.2019  |  wyświetlenia: 2723
Adam Trzonkowski i rodzina Poli Zielińskiej w TVP
Akcja Nakręćmy się na pomaganie ogarnęła cały kraj
W weekendowym wydaniu Pytania na Śniadanie wystąpił organizator zbiórki nakrętek na pomoc dla Poli Zielińskiej - mł. asp. Adam Trzonkowski. Wraz z nim Pola oraz rodzice dziewczynki.
Mł. asp. Adam Trzonkowski zakończył III edycję zbiórki plastikowych nakrętek. Dla niedosłyszącej Poli zebrał aż 13 ton w ramach akcji pn. „Nakręćmy się na pomaganie”. O tegorocznym sukcesie tego przedsięwzięcia dzielnicowy wraz z Polą i jej rodzicami opowiadali w „Pytaniu na śniadanie”.
Zaproszenie do programu to szansa aby promować akcję „Nakręć się na pomaganie” i zachęcić ludzi z całego kraju, by pomogli w leczeniu i rehabilitacji Poli - mówi Adam Trzonkowski.

W trakcie rozmowy z prowadzącymi program – Marzeną Rogalską i Tomaszem Kamelem - Adam i rodzice Poli opowiadali o całym przedsięwzięciu i jego ogromnym sukcesie. Adam wyjaśnił na czy polegała zbiórka nakrętek, kto je zbierał i jakie środki finansowe udało się zebrać. Mama Poli mówiła o chorobie swojej córeczki oraz o tym, jak można dalej pomóc dziewczynce.

Zarówno Adam, jak i rodzice Poli stwierdzili, że udział w tym programie był niesamowitym doświadczeniem, choć nie ukrywali, że bardzo stresującym. Na efekty ich wypowiedzi w „Pytaniu na śniadanie” nie trzeba było długo czekać. Już spływają z całego kraju kierowane pod adresem dzielnicowego gratulacje. Pojawiły się także pierwsze sygnały proponowanej pomocy dla Poli.


Nasz „nakrętkowy mistrz świata”- mł. asp. Adam Trzonkowski podjął już decyzję co do IV edycji zbiórki nakrętek. Od września tego roku w dalszym ciągu będzie zbierał nakrętki dla Poli Zielińskiej, by dziewczynka w pełni mogła wreszcie usłyszeć głos mamy i taty.

Udostępnij artykuł na Facebooku  
Komentuj na Facebooku
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt