Data dodania: 10.07.2019  |  wyświetlenia: 2958
Nadkom. Marcin Karmowski przekazał obowiązki swojemu zastępcy
Zmiana na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Piszu
W piskiej komendzie odbyło się uroczyste pożegnanie Komendanta Powiatowego Policji w Piszu, nadkom. Marcina Karmowskiego oraz mianowanie jego następcy. Komendantem Powiatowym Policji w Piszu został podinsp. Marcin Kubas.
W środę, 10 lipca w piskiej komendzie odbyło się uroczyste pożegnanie Komendanta Powiatowego Policji w Piszu Piszu. W uroczystym przekazaniu obowiązków uczestniczył Komendant Wojewódzki Policji w Olsztynie, insp. Tomasz Klimek, policjanci, pracownicy cywilni oraz zaproszeni goście.


Komendant Wojewódzki Policji w Olsztynie podziękował nadkom. Marcinowi Karmowskiemu za efektywną i skuteczną pracę na rzecz bezpieczeństwa powiatu piskiego. Podkreślił, że odchodzący Komendant dał się poznać jako doskonały fachowiec, dobry przełożony oraz policjant, z którym współpraca układa się na wysokim poziomie.  Życzył nadkom. Marcinowi Karmowskiemu równie dobrych wyników i sukcesów na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Węgorzewie.
Dziękuję za 18 lat wspólnej pracy w Komendzie Powiatowej Policji w Piszu na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców powiatu. Serdeczne podziękowania za owocną współpracę kieruję pod adresem policjantów, pracowników cywilnych oraz związków zawodowych. - mówił nadkom. Marcin Karmowski.

Na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Piszu Piszu został powołany podinsp. Marcin Kubasow, dotychczasowy Pierwszy Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Piszu. 

Udostępnij artykuł na Facebooku  
Komentuj na Facebooku
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt