Data dodania: 17.05.2019  |  wyświetlenia: 1543
17 maja, piątek, Plac Daszyńskiego
Oddaj krew. Uratuj komuś życie
Cztery autokary stanęły na Placu Daszyńskiego w Piszu. Trwa Akcja Poboru Krwi.
Od godziny 10.00 można oddawać krew - informują członkowie Klubu Honorowych Dawców Krwi z Pisza - Dawcą może być osoba w wieku 18-65 lat, która waży powyżej 50kg, nie chorowała na żółtaczkę a w ciągu ostatnich 6 miesięcy nie miała zabiegu operacyjnego. Chętne osoby muszą posiadać ze sobą dowód tożsamości ze zdjęciem.
Dawcami krwi nie mogą być kobiety: w ciąży, po porodzie lub zakończeniu ciąży w czasie 6 miesięcy, w okresie menstruacji i do trzech dni po jej zakończeniu.


Każda osoba, która odda krew, ma szansę na wylosowanie nagrody rzeczowej od naszych darczyńców - vouchery na zabiegi kosmetyczne, fryzjerskie, vouchery na zajęcia sportowe oraz nagrody rzeczowe. Po donacji należy wypełnić kupon i umieścić w "maszynie losującej" - dodają organizatorzy.


Wśród nagród - vouchery na zabiegi kosmetyczne, fryzjerskie, vouchery na zajęcia sportowe oraz nagrody rzeczowe. szczegóły na facebooku - Wielka Akcja Poboru Krwi w Piszu.
Udostępnij artykuł na Facebooku  
Komentuj na Facebooku
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt