Data dodania: 03.04.2019  |  wyświetlenia: 1709
Akcja zbierania nakrętek dla Poli wciąż trwa
Pola Zielińska przeszła pierwszą operację słuchu. Przed nią kolejne
Pola Zielińska kilka dni temu przeszła operację wszczepienia implantu ślimakowego.Operacja była możliwa dzięki akcji społecznej zainicjowanej przez policjanta z Białej Piskiej.
Pola Zielińska z Pisza 23 marca skończyła roczek. Kilka dni później przeszła operację wszczepienia pierwszego implantu ślimakowego. Dziewczynka po zabiegu czuje się dobrze i jest już w domu.
Wszczepienie tego implantu to taka realna namiastka tego, że nasza córka wkrótce zacznie reagować na słowa oraz na własne imię - mówią rodzice dziewczynki - Nie możemy się doczekać.
To początek drogi ku odzyskaniu słuchu dziewczynki. Marzeniem rodziców jest, aby jak najszybciej udało się wszczepić Poli drugi implant, który znacznie poprawi szanse na prawidłowy rozwój ich córki.

Przypomnijmy, operacja Poli była możliwa dzięki akcji zbierania nakrętek zainicjowanej przez mł. asp. Adama Trzonkowskiego, dzielnicowego z Białej Piskiej.
To jeszcze nie koniec walki o słuch dziewczynki- mówi Adam Trzonkowski - Przed Polą teraz długa, żmudna i kosztowna rehabilitacja. W dalszym ciągu zachęcam wszystkich do zbierania nakrętek od butelek. Na razie, wspólnymi siłami, udało się zebrać około 7 ton. To bardzo dużo, ale wciąż za mało.

Każdy może pomóc Poli. Oprócz prowadzonej zbiórki nakrętek można też przekazać środki finansowe na konto 42 2490 0005 0000 4600 7549 3994 wpisując w tytule 34404 Zielińska Pola darowizna na pomoc i ochronę zdrowia. Lub przekazać 1% podatku. Wystarczy w formularzu PIT należy wpisać numer KRS 0000037904, a w rubryce „Informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1%” należy wpisać: 34404 Zielińska Pola.
Udostępnij artykuł na Facebooku  
Komentuj na Facebooku
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt