Data dodania: 18.02.2019  |  wyświetlenia: 1101
Maraton zakończony sukcesem
Dla małego serca Małgosi biły nasze serca. Podsumowanie akcji charytatywnej
19 stycznia rozpoczęła się zbiórka charytatywna na pomoc dla Małgosi Szymańskiej. Pierwszym etapem był maraton Zumby zorganizowany w SP 1 w Piszu. W kolejnych dniach odbywały się licytacje przekazanych organizatorom karnetów i gadżetów.
Dziewczynka urodziła się z poważną wadą serca. Lewa komora w ogóle się nie wykształciła. W ciele dziewczynki bije tylko połowa serduszka. Tymczasem serca piszan biły nader gorąco. Starania, by zebrać potrzebne na leczenie Małgosi środki podjął Komitet Społeczny Pisz Dzieciom.

Podczas V Charytatywnego Maratonu Zumba zebrano prawie 25 tysięcy złotych. To był zaledwie początek czegoś naprawdę dużźego. Licznik dalej bił - mieszkańcy licytowali, na konto komitetu wpływały kwoty od tych, którzy przyjęli wyzwania.Po niespełna miesiącu na koncie znalazło się prawie 45 tys. złotych.

 
Kochani dziękujemy za Wasze wsparcie, za Wasz czas i ogromne serca, dzięki którym udało nam się zebrać dla Małgosi tak dużą kwotę - mówią organizatorzy akcji, Komitet Społeczny Pisz Dzieciom - Dziękujemy, że razem z nami tak licznie, z poświęceniem i wielkim zaangażowaniem włączyliście się do przygotowania V Charytatywnego Maratonu Zumba w Piszu. Bez Waszej przychylnej postawy zorganizowanie tej wspaniałej akcji byłoby niemożliwe.
Życzliwość mieszkańców naszego powiatu widoczna jest na każdym kroku. Żadna z akcji nie pozostaje bez echa. Finał WOŚP - 90 tys. zł. , V Charytatywny Maraton Zumba - 45 tys. zł. Trwająca akcja Ratunek dla Agnieszki - 130 tys. złotych. Dobrych serc jest wiele.
Udostępnij artykuł na Facebooku  
Komentuj na Facebooku
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt