Data dodania: 21.01.2019  |  wyświetlenia: 46968
Serca piszan biły dla Małgosi. Uzbierano prawie 25 tys. zł. Zbiórka trwa.
Serca piszan biły dla Małgosi. Uzbierano prawie 25 tys. zł. Zbiórka trwa.
W Piszu padają rekord za rekordem. Niedawny finał Wielkiej Orkiestry świątecznej Pomocy przyniosł ponad 30 tys. złotych. Niepotrzebne obawy co do hojności mieszkańców naszego miasta mieli ci, którzy twierdzili, że wydarzenie następujące tydzień po orkiestrze nie wzbudzi takich emocji, a co najważniejsze - pożądanej szczodrości. Nic bardziej mylnego.
Frekwencja była zaskakująco wysoka. Przybyło ponad 600 osób zainteresowanych tańczyć Zumbę dla Małgosi Szymańskiej.

Trenerzy Zumby, instruktaż udzielania pierwszej pomocy, gry planszowe, zajęcia plastyczne. A dla wyrównania poziomu kalorii - smakołyki - zupy, pierniki. Piszanie stanęli na wysokości zadania, kolejny raz. Przypomnimy, to już V edycja Charytatywnego Maratonu Zumby, organizowanego przez Komitet Społeczny Pisz Dzieciom.

Na chwilę obecną mamy 24 914,27 zł (puszki, kilka wyzwań i część z akcji "Magiczna złotówka") - mówi tuż po zakończeniu imprezy Agnieszka Kucisz z Komitetu Społecznego Pisz Dzieciom - Nasz licznik wciąż bije. Przed nami jeszcze internetowe licytacje i pozostałe wpłaty ze szkół i od osób, które przyjęły nasze wyzwanie.
Datki na leczenie chorej Małgosi można dalej przekazywać komitetowi i koniecznie śledzić licytacje na portalu społecznościowym.

Zdj. Agnieszka Kucisz
Udostępnij tę galerię na Facebooku  
Komentuj na Facebooku - cały artykuł i galerię zdjęć
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt