Data dodania: 18.10.2018  |  wyświetlenia: 7360
Zadroga odwiedził wiec Szymborskiego
Spontaniczne wejście na Plac Daszyńskiego przed debatą w PDK

You can skip ad in

Pomiń reklamę >

0:00

/

0:00

EMBED THIS PLAYER
COPY

DOWNLOAD STARTED!

17 października na godzinę 18.00 w PDK zaplanowano organizację Debaty kandydatów na stanowisko Burmistrza Pisza. Udział w niej potwierdzili Andrzej Zadroga i Zenon Bednarczyk. Andrzej Szymborski odmówił udziału w spotkaniu Obecny burmistrz zorganizował swoje spotkanie na Placu Daszyńskiego na pół godziny przed debatą - o 17.30.
Ku zaskoczeniu przybyłych, na wiecu Andrzeja Szymborskiego pojawił się Andrzej Zadroga, zapraszając ponownie swojego przeciwnika oraz zebranych mieszkańców do dyskusji podczas debaty w PDK. Wizyta kandydata PIS na burmistrza trwała 20 minut. Był czas na zadanie pytań, odrzucanie ataków, zabrakło czasu na wymianę zdań między obu panami.

W niniejszym artykule zamieszczamy zapis spotkania Andrzeja Szymborskiego z Andrzejem Zadrogą na Placu Daszyńskiego dnia 17.10.2018r.

W dniu dzisiejszym (18.10.2018) zamieścimy również pełny zapis video z Debaty Andrzeja Zadrogi i Zenona Bednarczyka w PDK.
Udostępnij artykuł na Facebooku  
Komentuj na Facebooku
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt