Data dodania: 26.09.2018  |  wyświetlenia: 5345
Listy kandydatów do piskich władz samorządowych
Kto chętny na radnego w Gminie Pisz, a kto kandyduje do Rady Powiatu
Pięć komitetów wyborczych w naszym mieście wystawiło swoich przedstawicieli do Rady Miejskiej. To, jak czytamy w publikacji Państwowej Komisji Wyborczej, aż 127 osób, które miejmy nadzieję wreszcie zaczną przekonywać nas o słuszności ich kandydatur do reprezentacji we władzach miasta. Pamiętajmy, tylko 21 osób decydować będzie o najważniejszych sprawach naszej gminy w najbliższym czteroleciu. Rozważmy, którzy z nich sprawdzą się najlepiej.
O głos społeczeństwa ubiegać się będą osoby zgłoszone przez następujące komitety wyborcze: KWW Ziemia Piska, KWW Piskie Forum, KW Prawo i Sprawiedliwość, KW Polskie Stronnictwo Ludowe oraz KWW Zenona Bednarczyka.

OKRĘG NR 1  
Obwód wiejski – Gmina
Do rozdania 7 mandatów wyborczych

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA PISKA

1. BOSAK Paweł
2. BARAŃSKA-GŁOWIENKA Barbara
3. GRAJKO Waldemar
4. IGNACZUK-FRANAS Regina
5. PUŁAWSKA Paulina
6. POREDA Danuta
7. KOZIKOWSKI Adam
8. ŁAGODZIŃSKI Adrian
9. SZOK Janusz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PISKIE FORUM

1. LIPNICKI Edmund
2. ROMACHÓW Waldemar
3. KOZIOŁ Lucyna Wioletta
4. CICHA Grażyna Władysława
5. KLAMA Henryk Mieczysław
6. CZERWIŃSKI Krzysztof
7. BORKOWSKA Elżbieta Jadwiga
8. GUTOWSKA Iwona
9. BĄK Krzysztof

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

1. MODZELEWSKA Hanna
2. RUTKOWSKI Wiesław Jerzy
3. GÓRSKI Henryk Witold
4. SZPANKO Hanna
5. DRABENT Jacek
6. BERLIŃSKI Paweł
7. ORŁOWSKI Arkadiusz Zenon
8. SZOK Jadwiga
9. RUDNIK Katarzyna Paulina

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZENONA BEDNARCZYK

1. BACZEWSKI Bogdan
2. TRZEŚNIEWSKI Edmund
3. CIEŚLUK Adam
4. SEKŚCIŃSKA Bożena
5. SYNOWCZYK Anna
6. MAKOWSKI Arkadiusz
7. NADARZYN Mariola

KOMITET WYBORCZY PRAWO i SPRAWIEDLIWOŚĆ

1. OLENDER Dariusz
2. MIERKOWSKA Mariola Elżbieta
3. ROSZCZYPAŁA Jolanta
4. KONOPKA Sławomir
5. GAJDULEWICZ Franiszek
6. CHWOJNICKA Małgorzata
7. SKRODZKA Justyna
8. KOSIKOWSKI Bartosz

OKRĘG NR 2   Obwód – prawobrzeżna strona miasta
Do rozdania 6 mandatów

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA PISKA

1. BAZYDŁO Paweł Radosław
2. CHRZANOWSKA Marta Agata
3. GRĄDZKI Robert
4. LIPIŃSKA Jolanta Barbara
5. WOJTOWICZ Waldemar Stanisław
6. WESOŁOWSKA Halina Irena
7. SIWIK-WÓJTOWICZ Ewelina
8. WOLICKI Ryszard

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PISKIE FORUM

1. MISIEREWICZ Jerzy
2. BOBKO Anna Małgorzata
3. MAGRETA Grażyna Barbara
4. GAJDA Stanisław
5. NADOLNY Krzysztof Franciszek
6. RUSZCZYK Jolanta
7. BYLICA Wojciech Kacper
8. ZAJK Mirosław Andrzej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

1. DRĘŻEK Przemysław
2. WIERZBOWSKA Katarzyna Barbara
3. KUCISZ Robert
4. WINEK Elżbieta
5. TUMULSKI Piotr
6. TOMASZEWSKA Alina

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZENONA BEDNARCZYK

1. BUTLER Wojciech
2. MALECKI Karol Mariusz
3. MACIEJCZYK Aldona Ewa
4. CZERKAS Adam Jerzy
5. BADYSIAK Ewa Małgorzata
6. PLONA Adriana Elżbieta
7. RYŁO Patrycja Daria
8. MIECZKOWSKA Żaneta Maria

KOMITET WYBORCZY PRAWO i SPRAWIEDLIWOŚĆ

1. GRUSZNIS Rafał Jerzy
2. STAWECKI Wojciech Tomasz
3. ZUZGA Marek Józef
4. KOWALCZYK-WĄDOŁOWSKA Agnieszka
5. SULEWSKA Renata
6. CYMMER Joanna Małgorzata
7. OLSZAK Piotr
8. ŚWIĘCONEK Karol

OKRĘG NR 3  Obwód – lewobrzeżna strona miasta
Do rozdania 8 mandatów

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA PISKA

1. TABAKA Mirosław
2. KULENTY Krzysztof Kazimierz
3. BANACH Sylwia
4. ZUZGA Sebastian
5. KLECZKOWSKA Magdalena
6. KORDAL Damian
7. MISZCZAK Włodzimierz Roman
8. MARCIŃCZYK Magdalena
9. MILLER Joanna
10. KAMIŃSKI Marcin

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PISKIE FORUM

1. SZYMBORSKI Andrzej Janusz
2. DUDA Grzegorz
3. KOŁAKOWSKA Anna
4. BĄK Alicja
5. KACZKOWSKI Dariusz
6. KOBUS Władysław
7. NIESIOBĘDZKI Władysław
8. MARKOWSKI Wojciech
9. LESZCZYŃSKA Teresa
10. ROGOWSKA Anna

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

1. SOBOTKA Grzegorz Ariel
2. RUSZCZYK Anna Sabina
3. PASIEBA Tomasz
4. MAKOWIECKA Barbara
5. GROMIEC Albert
6. RUTKA Dawid
7. KROM Małgorzata
8. SZCZUBEŁEK Iwona

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZENONA BEDNARCZYK

1. BEDNARCZYK Zenon
2. MAKARSKI Józef
3. GLAZER Alicja
4. NIEDŹWIEDZKI Mariusz
5. CZYŻ Aneta
6. TOPKA Marzena Jolanta
7. ŁUKASIK Bożena
8. GAWKOWSKI Grzegorz Zbigniew
9. OLENDER Rafał

KOMITET WYBORCZY PRAWO i SPRAWIEDLIWOŚĆ

1. ZADROGA Andrzej
2. LISTOWSKI Dawid Tomasz
3. SPARZAK Maciej
4. CZERNIAWSKA Bogumiła
5. KALINOWSKI Zbigniew
6. ZAWALICH Jolanta
7. PAŁDYNA Monika
8. KLISIATYS Bożena Bogusława
9. SZYMAŃSKI Leszek
10. FLORCZYK Tomasz


17 osób zasiądzie w Radzie Powiatu Piskiego, chętnych na mandat radnego jest 112 osób. Mieszkańcy powiatu piskiego będą głosować w trzech okręgach wyborczych: Piszu, Białej Piskiej i połączonym okręgu Orzysz i Ruciane – Nida.

OKRĘG WYBORCZY 1 Biała Piska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

1. KURZĄTKOWSKI ANDRZEJ
2. ZYSKOWSKA LUCYNA
3. MACKIEWICZ JADWIGA
4. CAŁKA-KEMCER MAŁGORZATA EMILIA
5. WYDRYSZEK ANDRZEJ
6. MROCZKOWSKI JANUSZ

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE I ZGODNIE

1. BORYS ŁUKASZ
2. BRODOWSKA LUCYNA GRAŻYNA
3. FRĄCKIEWICZ JADWIGA
4. KOSEWSKA SYLWIA
5. LUTRZYKOWSKI WALDEMAR
6. ROSIŃSKI ANDRZEJ

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

1. PONIATOWSKA JUSTYNA
2. NITKIEWICZ ANDRZEJ
3. JACKIEWICZ EWELINA EWA
4. ZDUŃCZYK DANUTA
5. BAGIŃSKI MACIEJ JACEK
6. DĄBROWSKI RAFAŁ

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PISKIE FORUM

1. KONOPKA MAREK
2. GRYCMACHER WOJCIECH
3. KULIŚ ANNA
4. PISZCZAK OLGA
5. KROM MIRELA
6. SOBIECH ŁUKASZ WŁADYSŁAW

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA PISKA

1. WIETECHA ANNA
2. ORŁOWSKA MONIKA
3. WÓJCIK ADAM
4. ORGANIŚCIAK WIOLETTA MAŁGORZATA
5. BARŻYKOWSKI MAREK
6. KONDRACKI WALDEMAR

OKRĘG WYBORCZY 2 Orzysz i Ruciane-Nida

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

1. WYSOCKI MAREK ANTONI
2. KIEROD ALINA
3. SMAKOSZ DARIUSZ
4. RONKIEWICZ PRZEMYSŁAW LESZEK
5. MARSZENIUK URSZULA TERESA
6. RYDZEWSKA JULITA
7. OCHENKOWSKI WALDEMAR

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA PISKA

1. JATKOWSKA IRENA
2. ALESZCZYK JAN
3. LISOWSKI KAROL
4. FOSZCZYŃSKI JACEK
5. MYSIŃSKI JACEK ROBERT
6. SULEWSKA TERESA
7. ZIELIŃSKA MONIKA MAŁGORZATA

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

1. TRUPACZ BOGUSŁAW JANUSZ
2. BORYS-DYMCZYK LIDIA
3. STACHELEK STANISŁAW
4. OSIECKA ELŻBIETA
5. STEMPOROWSKA AGNIESZKA EWELINA
6. WISZOWATY ADAM
7. KACZKOWSKI DARIUSZ

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PISKIE FORUM

1. STECKA ZDZISŁAW JÓZEF
2. POLKOWSKA-KRUPA EWA MARIA
3. RAKOWSKI ANDRZEJ
4. KACZMARCZYK MAŁGORZATA LIDIA
5. ZDUNEK WIOLETTA ZOFIA
7. KUŚ DANUTA

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE I ZGODNIE

1. SULIMA TOMASZ JAKUB
2. ZIELIŃSKA GRAŻYNA
3. CIEPLIŃSKA-KACZOREK EDYTA
4. CZYKIETA WŁODZIMIERZ ADAM
5. DUDZIN IRENA
6. LUBIECKI JERZY


OKRĘG WYBORCZY 3 Pisz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA PISKA

1. NOWICKI ANDRZEJ WALDEMAR
2. PUCHALSKI JANUSZ KRZYSZTOF
3. WRZOSEK MICHAŁ
4. OLCHOWY EWA MARYLA
5. LACHOWICZ MARTA ANNA
6. SULEWSKA EWA
7. BŁAŻYŃSKA MONIKA
8. ORŁOWSKI ANTONI
9. NODZEWSKA GRAŻYNA TERESA
10. LENIEC LESZEK JERZY

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

1. BRENDA WALDEMAR JAN
2. SZCZECH PAWEŁ
3. PIETRZYK ŁUKASZ
4. GÓRSKI ANDRZEJ
5. ALICKA DOROTA
6. BEDNAREK LILLA
7. FILIPKOWSKA MAŁGORZATA
8. GLEMP ALEKSANDER
9. MURACH TERESA
10. SKRZECZ ANDRZEJ

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PISKIE FORUM

1. BORAK LECH
2. TRUPACZ MARIUSZ
3. ZAJKOWSKI ANDRZEJ
4. SŁONKA MICHAŁ
5. KOWALEWSKA NATALIA
6. MILEWSKA BARBARA
7. RUMIŃSKI KRZYSZTOF
8. CZERWIŃSKA KATARZYNA
9. SZCZYGIELSKI JERZY
10. KOSAKOWSKA AGNIESZKA

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

1. RUTKOWSKI WIESŁAW
2. ZIÓŁKOWSKI MAREK ANDRZEJ
3. JAKSINA BARBARA WIESŁAWA
4. LASZCZKOWSKI WALDEMAR
5. WITKOWSKA JUSTYNA
6. JAMROGA JÓZEF MAKSYMILIAN
7. GIETEK KRZYSZTOF
8. FARYJ BOGUMIŁA
9. JANKOWSKA KAROLINA OLGA
10. ALICKI JAN

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE I ZGODNIE

1. CWALIŃSKA MONIKA
2. MASŁOWSKI ADAM
3. WYROSTEK MAGDALENA
4. DUDA KAROL
5. POŁOMSKA DARIA PATRYCJA
6. FIDALI DAMIAN
7. FABISIEWICZ MARIAN
8. ŁACHACZ MAREK
Udostępnij artykuł na Facebooku  
Komentuj na Facebooku
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt