Data dodania: 31.08.2018  |  wyświetlenia: 5945
Najważniejszy powód - konieczność zmian w Piszu
Zenon Bednarczyk kandydatem na burmistrza Pisza
Zenon Bednarczyk jako trzeci dołączy do grona kandydatów na stanowisko Burmistrza Pisza. Swoją kandydaturę zgłosili również Andrzej Zadroga i obecny burmistrz Andrzej Szymborski.
Zenon Bednarczyk ma 49 lat. Posiada wykształcenie wyższe. Jest nauczycielem, laureatem Wilka Piskiego w kategorii Postawa godna pochwały i propagowania. W latach 2001-2006 był dyrektorem Szkoły Podstawowej Nr 3 i Gimnazjum Nr 1 w Piszu. W latach 2000-2003 członkiem Rady Nadzorczej w Zakładzie Usług Komunalnych w Piszu. Zenon Bednarczyk był również wiceburmistrzem miasta w latach 2007-2010. W kadencji 2010-2014 był jednym z aktywniejszych radnych Rady Miejskiej w Piszu (zgłosił około 170 interpelacji w imieniu mieszkańców). Obecnie radny Powiatu Piskiego.
Muszę przyznać, że podjęcie decyzji o starcie w wyborach samorządowych i ubieganie się o stanowisko Burmistrza Miasta i Gminy Pisz nie było decyzją łatwą - mówi Zenon Bednarczyk - Dzięki inicjatywie kilku osób postanowiliśmy dać alternatywę naszym mieszkańcom, by nie musieli ograniczać się do wyboru pomiędzy kandydatami sympatyzującymi z partiami PO, czy PiS.
Jak przyznaje kandydat powodów podjęcia decyzji było kilka. Najważniejszy to konieczność zmian w Piszu.
Uważam, że obecna kadencja jest całkowicie stracona i burmistrz nie wykorzystał możliwości pozyskiwania środków zewnętrznych, które już się kończą - kontynuuje Bednarczyk - Głoszenie obietnic bez pokrycia nie spowodowało rozwoju naszej gminy. Wystarczy pojechać do Kolna i zobaczyć jak się zmieniło to miasto przez ostatnie 4 lata. Głęboko wierzę w mądrość naszych wyborców, którzy już nie dadzą się nabrać na kolejne obietnice zawarte w jakimś kontrakcie, bo i tak nie zostaną spełnione.
Jest ich trzech - Bednarczyk, Szymborski i Zadroga. Czym nas przekonają? Jakie argumenty zadecydują o naszym wyborze? Nastawmy się na mnogość pomysłów, obietnic i krytyki kontrkandydatów. Postarajmy się między słowami wychwycić ich prawdziwe zamiary i dobre intencje. Kampania wyborcza start!
Udostępnij artykuł na Facebooku  
Komentuj na Facebooku
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt