Data dodania: 17.08.2018  |  wyświetlenia: 12415
21 października tego roku wybory samorządowe
Andrzej Zadroga zgłosił kandydaturę na burmistrza Pisza
Andrzej Zadroga oficjalnie kandydatem na burmistrza Pisza nowej kadencji. 21 października tego roku wybory samorządowe.
Premier Morawiecki ogłosił, że wybory samorządowe odbędą się w dniu 21 października 2018 roku. Zatem na oficjalne działania i kampanię wyborczą komitety i kandydaci na radnych gminnych, powiatowych, na burmistrzów i prezydentów miast mają nieco ponad 2 miesiące.

Obecny dyrektor I LO w Piszu (Starego Ogólniaka), doświadczony samorządowiec, prywatnie ojciec siódemki dzieci powalczy o fotel burmistrza z ramienia Prawa i Sprawiedliwości. Swoją kandydaturę Zadroga ogłosił w biuletynie posła PiS Jerzego Małeckiego.
Będziemy tworzyli realną alternatywę dla obecnych władz miasta. Politycy, którzy objęli władzę zawodzą od samego początku. (...) jestem przekonany, że możemy w Piszu współpracować między podziałami, bez dzielenia na gorszych i lepszych. Jeśli ich programem jest dobro gminy i mieszkańców  to się dogadamy. Naprawdę razem możemy więcej - pisze Andrzej Zadroga.
Swoją kandydaturę zapowiedział także obecny burmistrz:
Pragnę oficjalnie potwierdzić chęć ubiegania się o reelekcję na stanowisko Burmistrza Miasta i Gminy Pisz - pisze Andrzej Szymborski. Dziękując za dotychczasową współpracę i wsparcie przy rozwoju infrastrukturalnym, społecznym, kulturalnym czy oświatowym Gminy Pisz oraz redukowaniu zadłużenia liczę na Państwa wsparcie, rozsądek i mądrość w podejmowaniu decyzji.
W najbliższym czasie będziemy starali się przybliżyć sylwetki kandydatów na burmistrza, ich programy wyborcze i pomysły na Pisz w nowej kadencji. Obu kandydatom umożliwimy zaprezentowanie swoich poglądów w rozmowie Piszanina. Już teraz zachęcamy Was do przesyłania pytań, jakie chcielibyście zadać kandydatom na burmistrza w ramach "pytań od czytelników".

Nadal też jesteśmy ciekawi innych kandydatur. Zapraszamy do wymiany poglądów na stronach Piszanina.
Udostępnij artykuł na Facebooku  
Komentuj na Facebooku
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt