Data dodania: 08.06.2018  |  wyświetlenia: 1411
IV Sportowy Piknik Charytatywny
Dla Karoliny Obuchowskiej
W najbliższa niedzielę kolejna akcja zainicjowana przez Komitet Społeczny Pisz Dzieciom. IV Charytatywny Piknik Sportowo - Rekreacyjny w Piszu, odbędzie się 1O czerwca w Zespole Szkolno - Przedszkolnym Nr 1 w Piszu w budynku przy ul. Lipowej.
Podczas imprezy będziemy zbierać pieniądze na leczenie Karoliny Obuchowskiej - mówią przedstawiciele Komitetu - każdy, który będzie chciał wspomóc dziewczynkę będzie mógł zakupić cegiełkę. Jej cena rozpoczyna się od 10 zł.

Karolinka choruje na mózgowe porażenie dziecięce, nie potrafi samodzielnie chodzić i wymaga pomocy przy najprostszych codziennych czynnościach. Pomimo tego jest bardzo radosną i pogodną dziewczynką. Jedyną jej szansą na poprawę sprawności ruchowej jest rehabilitacja, która niestety jest bardzo kosztowna i długotrwała. W tym roku Karolina miała wypadek samochodowy. Obecnie jej stan jej dużo gorszy i wymaga jeszcze bardziej intensywnej rehabilitacji.

Wydarzeniem poprzedzającym Piknik jest Rajd Rowerowy.
Udostępnij artykuł na Facebooku  
Komentuj na Facebooku
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt