Data dodania: 03.03.2018  |  wyświetlenia: 17584
Pożytecznie i patriotycznie. Zbiórka krwi w Muzeum.
50 osób wzięło udział w akcji zorganizowanej wspólnie przez Muzeum Ziemi Piskiej i Klub Honorowych Dawców Krwi w Piszu w ramach patriotycznych obchodów Dnia Żołnierzy Wyklętych. Wśród dawców znaleźli się stali uczestnicy akcji poboru krwi w Piszu, młodzieży, żołnierzy i strażaków z piskiej komendy.

– To  nasza pierwsza wspólna akcja organizowana we współpracy z Powiatowym Klubem Honorowych Dawców Krwi w Piszu i muszę przyznać, że jestem bardzo mile zaskoczona wynikami – mówi dr Aneta Agnieszka Karwowska, dyrektor Muzeum Ziemi Piskiej. – Krwiodawcy to bardzo otwarci i pozytywni ludzie, gotowi do niesienia pomocy innym. Planujemy kolejne wspólne działania.

Każdy, kto oddał krew, otrzymał pakiet upominków przygotowanych przez WCKiK w Ełku oraz Muzeum Ziemi Piskiej. Kolejna zbiórka krwi odbędzie się 18 maja. Wówczas na piskim rynku na krwiodawców będą czekały 4 autokary.

Udostępnij tę galerię na Facebooku  
Komentuj na Facebooku - cały artykuł i galerię zdjęć
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt