Data dodania: 26.07.2005  |  wyświetlenia: 3192
Recital Michała Bajora
Recital Michała Bajora

Nie ma chyba bardziej odpowiedniego miejsca na kontakt z poezją, niż Leśniczówka Pranie. Wprawdze nie recytacja, a piosenka przyciągnęła w sobotnie popołudnie grono widzów do tego malowniczego zakątka. Jednakże piosenka wykonywana przez Michała Bajora, to coś więcej, niż tylko tekst na tle muzyki - to prawdziwa duchowa uczta, w której z przyjemnością wziąłby udział sam K.I.Gałczyński.

Nie zawiedli się także ci, którzy mimo kapryśnej pogody uczestniczyli w tym niezapomnianym widowisku. Zarówno starsi, jak i młodzi znależli tu to czego oczekiwali - scenariusz recitalu włączał bowiem zarówno najnowsze piosenki Bajora, jak też te z początku jego artystycznej kariery, a ta liczy już przeszło 30 lat.

"Ogrzej mnie", "Moja miłość największa"- to utwory lubiane nawet przez tych, którzy nie słuchają na co dzień Bajora, - tych nie mogło więc zabraknąć. Dla znawców twórczości artysty największą przyjemnością było wysłuchanie najnowszych piosenek z płyty "Za kulisami" (2004r.), "Twarze w lustrach" (2002r.) oraz nieco starszej, ale wciąż wywołującej chyba największy dreszczyk emocji "Quo Vadis" (2001r.).

Pierwsza wizyta Michała Bajora w Praniu nie będzie z pewnością ostatnią. Klimat towarzyszący temu miejscu udzielił się artyście.We wrześniu tego roku nastąpi premiera nowego recitalu Michała Bajora "Michał Bajor 30/30-Największe Przeboje", złoży się na nią 30 przebojów z 30 lat pracy scenicznej artysty. Niewykluczone, że w przyszłe wakacje zaprezentuje je mieszkańcom Mazur.
Opinie i komentarze
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt