Przejdź do strony głównej katalogu
Dodaj własną firmę
Pokaż ostatnio dodane
KATALOG FIRM » Zdrowie i Uroda » Gabinety lekarskie » Pracownia Psychologiczna PSYCHO-TEST Anna Grek
Numer wizytówki - 405  |  Adres bezpośredni -  www.piszanin.pl/405
Pracownia Psychologiczna PSYCHO-TEST Anna Grek
Badania psychologiczne kierowców! Broń! Medycyna pracy! Pomoc psychologiczna!
Pracownia Psychologiczna PSYCHO-TEST Anna Grek
ADRES OBIEKTU
adres
12-200 Pisz, ul.Gizewiusza 13
KONTAKT
osoba kontaktowa
Anna Maria Grek
zadaj pytanie
ZADAJ PYTANIE
Formularz kontaktowy
Imię i Nazwisko  
e-mail  
telefon  
Pytanie trafi bezpośrednio do osoby, która zarządza obiektem
Treść  
TELEFON
telefon komórkowy
511-556-655
Pracownia psychologiczna prowadzi badania psychotechniczne kierowców zarówno w zakresie transportu drogowego jak i medycyny pracy. Wykonuje także badania psychologiczne osób ubiegających się o posiadanie broni. Oferuje także szeroko rozumiana pomoc psychologiczną dla osób dorosłych, dzieci i młodzieży. Istnieją w życiu każdego człowieka sytuacje, w których niezbędna jest pomoc psychologa. Nasz gabinet udziela wszelkich porad z zakresu zdrowia psychicznego i psychologii.
Położenie na mapie
Powiększ mapę
2013-06-27Badania psychologiczne osób ubiegających się o pozwolenie na broń
Pracownia "Psycho- Test" poszerzyła swoją ofertę poprzez wykonywanie badan psychologicznych osób ubiegających się lub posiadających pozwolenie na broń.

O mnie...

Jestem absolwentką Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Z wyróżnieniem ukończyłam kierunek Psychologii w zakresie Społecznej Psychologii Klinicznej. Już na studiach interesowało mnie zjawisko przemocy w rodzinie, pomoc ludziom będącym w kryzysie, mającym trudną sytuację rodzinną, a szczególnie ochrona pokrzywdzonych dzieci i młodzieży. Zainteresowania tą problematyką sprawiły, że ukończyłam studia podyplomowe z Psychologii Kryzysu i Interwencji Kryzysowej, podejście podstawowe i zintegrowane. W maju 2011 roku w trybie nadzwyczajnym otrzymałam certyfikat Specjalisty w zakresie pomocy ofiarom przemocy w rodzinie, wydany przez Instytut Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Certyfikat potwierdza kompetencje w obszarze związanym z pomaganiem rodzinom z problemem przemocy. Jest wydawany na podstawie ukończonych szkoleń, superwizji i potwierdzonej praktyki. Moje zainteresowania przeplatają się z życiem zawodowym. Swoją wiedzę wykorzystuję pracując w Specjalistycznym Ośrodku Wsparcia dla Ofiar przemocy w rodzinie w Kolnie, w Punkcie Konsultacyjnym dla osób będących w kryzysie w Rucianem- Nidzie, w Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz w Zespole Interdyscyplinarnym ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie.

Pracując w Powiatowej Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Piszu uzupełniłam swoje kwalifikacje kończąc kwalifikacyjny kurs pedagogiczne, dla nauczycieli czynnych zawodowo, co nadało mi uprawnienia pedagogiczne i możliwość pracy w oświacie. Ponieważ bardzo lubię pomagać dzieciom i młodzieży, walczyć o ich dobro, pracuję jako psycholog szkolny z Zespole Szkół Samorządowych im. Agnieszki Osieckiej.

Rozwój osobisty jest tym, co cenię w życiu najbardziej, dlatego stale podnoszę swoje kompetencje i kwalifikacje. Zdobyłam uprawnienia do badań psychologicznych w zakresie psychologii transportu i medycyny pracy. Ukończyłam studia podyplomowe z Psychologii Transportu i Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Zostałam wpisana pod numerem 5/2010 do ewidencji psychologów uprawnionych do badań psychologicznych w zakrsie psychologii transportu, prowadzonej przez Urząd Marszałkowski województwa Warmińsko-Mazurskiego. A moja pracownia jest upoważniona do prowadzenia pracowni psychologicznej, o której mowa w art.124 a ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r.- Prawo o ruchu drogowym. 

Jestem także psychotraumatologiem, czyli psychologiem wykwalifikowanym do pracy z osobami po traumie.  


Od 2007 roku prowadzę prywatną praktykę. W 2012 roku poszerzyłam działalność swojej firmy, zmieniłam jej nazwę i obecnie w nowym miejscu figuruje jako Pracownia Psychologiczna "Psycho - Test".

Czym dla mnie jest psychologia? jest moją pasją, pracą, życiem...

Przeprowadzamy badania psychologiczne kwalifikujące do pracy wymagającej szczególnych predyspozycji:

  • do pracy kierowcy
  • kierowców ubiegających sie o prawo jazdy kategorii C, C+E, C+D 
  • do prowadzenia pojazdu służbowego kat.B
  • do prowadzenia pojazdu uprzywilejowanego
  • do pracy instruktora, egzaminatora
  • po zatrzymaniu prawa jazdy za przekroczenie limitu punktów karnych
  • dla kierowców pow wypadkach
  • po zatrzymaniu prawa jazdy po spożyciu alkoholu
  • do pracy operatora: wózków widłowych, sprzętu budowlanego, maszyn i urządzeń
  • do pracy na wysokości powyżej 3 metrów.

Badania prowadzone są także w zakresie medycyny pracy, ze skierowaniem od lekarza medycyny pracy lub pracodawcy.

Nasza pracownia oferuje profesjonalną pomoc psychologiczną. Profil działalności Pracowni Psychologicznej opiera się na dwóch filarach:

POMOC CAŁEJ RODZINIE

Pracownia dedykuje swoje usługi z zakresu konsultacji psychologicznych i edukacji całym rodzinom, w szczególności trudnym relacjom pomiędzy dorosłymi, dziećmi i problemami z młodzieżą.

INTERWENCJA KRYZYSOWA

Pierwsza pomoc psychologiczna dla osób znajdujących się w trudnej sytuacji (śmierć bliskiej osoby, wypadek, ciężka choroba, rozstanie oraz inne sytuacje kryzysowe). Interwencja jest oddziaływaniem doraźnym i krótkoterminowym i ma na celu udzielenie natychmiastowej pomocy.

PSYCHOTRAUMATOLOGIA

praca z osobami, które doświadczyły sytuacji traumatycznej 

Wizyty umawiane telefonicznie pod numerem telefonu: 511-55-66-55

Bardzo elastyczne godziny przyjęć. Terminy dostosowane do potrzeb klienta. 

kierowcy kategoria C, C+E, C+D
Badania psychologiczne kierowców ubiegających się o uprawnienia kategorii C, C+E, C+D itd. Zmiana przepisów po 19 stycznia 2012.
100zł
img1
Gabinet psychologiczny
img1
Gabinet psychologiczny
img1
Aparatura do badań
img1
img1
Sala do badań testowych
img1
Sala do badań psychotechnicznych
img1
Panele
img1
Sala do badań psychotecznicznych
img1
Sala do badan testowych
Galeria zdjęć